יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

ראש העירייה הזמני של נצרת עילית, ד"ר בוריס יודקביץ, החליט לסיים את עבודתם של מקורבי ראש העיר המודח, שמעון גפסו, ופיטר את משרות האמון שלו.

סיימו את עבודתם: ראש הלשכה משי סינואני, העוזר יעקב גולדברג, והיועץ לענייני ערבים ג'ורג' שחאדה. מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, הודיע כי הוא משעה את עצמו מהעבודה עד להתבהרות העניינים. ההערכה בעירייה היא שהוא כבר לא יחזור לתפקידו.

שמעון גפסו אף החזיר את הרכב שלו. משי סינואני אמרה כי תפנה לעורך דין כדי לברר את זכויותיה בנושא. "לא היה קורה דבר אם הוא היה ממתין לסיום הקדנציה, כנראה שמשיהו דחף אותו לעשות את המהלכים הפזיזים", כועסים בסביבתה של סינואני.

בישיבת מטה שהתקיימה אמש בשעות הבוקר, דרש בוריס יודקביץ לדאוג שהעיר תהיה נקייה משלטי בחירות, שהודבקו תחת כל עץ רענן. הוא חזר ואמר כי אין לו שאיפות פוליטיות, והוא מבקש להעביר בצורה מסודרת את השלטון לראש העיר הבא, שייבחר בחודש הבא.

יודקביץ: "בסמכותי, וגם לפי החוק, אנשי משרת אמון צריכים להתפטר מהעבודה, ואני באמת ביצעתי את זה לפי החוק". לגבי הסרת שלטי הבחירות הוסיף: "נתתי הנחייה כבר לפני יומיים לטפל בזה".

בוריס יודקביץ (עצמי)
בוריס יודקביץ (עצמי)

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *