בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

ראש העירייה הזמני של נצרת עילית, ד"ר בוריס יודקביץ, החליט לסיים את עבודתם של מקורבי ראש העיר המודח, שמעון גפסו, ופיטר את משרות האמון שלו.

סיימו את עבודתם: ראש הלשכה משי סינואני, העוזר יעקב גולדברג, והיועץ לענייני ערבים ג'ורג' שחאדה. מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, הודיע כי הוא משעה את עצמו מהעבודה עד להתבהרות העניינים. ההערכה בעירייה היא שהוא כבר לא יחזור לתפקידו.

שמעון גפסו אף החזיר את הרכב שלו. משי סינואני אמרה כי תפנה לעורך דין כדי לברר את זכויותיה בנושא. "לא היה קורה דבר אם הוא היה ממתין לסיום הקדנציה, כנראה שמשיהו דחף אותו לעשות את המהלכים הפזיזים", כועסים בסביבתה של סינואני.

בישיבת מטה שהתקיימה אמש בשעות הבוקר, דרש בוריס יודקביץ לדאוג שהעיר תהיה נקייה משלטי בחירות, שהודבקו תחת כל עץ רענן. הוא חזר ואמר כי אין לו שאיפות פוליטיות, והוא מבקש להעביר בצורה מסודרת את השלטון לראש העיר הבא, שייבחר בחודש הבא.

יודקביץ: "בסמכותי, וגם לפי החוק, אנשי משרת אמון צריכים להתפטר מהעבודה, ואני באמת ביצעתי את זה לפי החוק". לגבי הסרת שלטי הבחירות הוסיף: "נתתי הנחייה כבר לפני יומיים לטפל בזה".

בוריס יודקביץ (עצמי)
בוריס יודקביץ (עצמי)

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *