בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

נצרת עילית: ראש העיר החדש מפטר נאמני גפסו

ראש העירייה הזמני של נצרת עילית, ד"ר בוריס יודקביץ, החליט לסיים את עבודתם של מקורבי ראש העיר המודח, שמעון גפסו, ופיטר את משרות האמון שלו.

סיימו את עבודתם: ראש הלשכה משי סינואני, העוזר יעקב גולדברג, והיועץ לענייני ערבים ג'ורג' שחאדה. מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, הודיע כי הוא משעה את עצמו מהעבודה עד להתבהרות העניינים. ההערכה בעירייה היא שהוא כבר לא יחזור לתפקידו.

שמעון גפסו אף החזיר את הרכב שלו. משי סינואני אמרה כי תפנה לעורך דין כדי לברר את זכויותיה בנושא. "לא היה קורה דבר אם הוא היה ממתין לסיום הקדנציה, כנראה שמשיהו דחף אותו לעשות את המהלכים הפזיזים", כועסים בסביבתה של סינואני.

בישיבת מטה שהתקיימה אמש בשעות הבוקר, דרש בוריס יודקביץ לדאוג שהעיר תהיה נקייה משלטי בחירות, שהודבקו תחת כל עץ רענן. הוא חזר ואמר כי אין לו שאיפות פוליטיות, והוא מבקש להעביר בצורה מסודרת את השלטון לראש העיר הבא, שייבחר בחודש הבא.

יודקביץ: "בסמכותי, וגם לפי החוק, אנשי משרת אמון צריכים להתפטר מהעבודה, ואני באמת ביצעתי את זה לפי החוק". לגבי הסרת שלטי הבחירות הוסיף: "נתתי הנחייה כבר לפני יומיים לטפל בזה".

בוריס יודקביץ (עצמי)
בוריס יודקביץ (עצמי)

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *