יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: פוטר כוריאוגרף להקת המחול העירונית

נצרת עילית: פוטר כוריאוגרף להקת המחול העירונית

 זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי
זאב קרן עם חלק מהרקדנים צילום עצמי

הכוריאוגרף הוותיק של להקת המחול העירונית בנצרת עילית, האירוס הנצרתי, זאב קרן, פוטר מתפקידו ועתיד הלהקה שייצגה את העיר בעשרות פסיטבלים בארץ ומעבר לים אינו ברור. "פיטרו את זאב, הלהקה מתוכננת להמשיך, אלא שכרגע אין מנהל אומנותי ואין כבר ילדים, כי ילדים פנו לחוגים אחרים. המתנ"ס הוציא מכרז לתפקיד מאוחר מדי", אומרת מרים שקלאר שירקון, אמא של אחת הרקדניות.

ראש עיריית נצרת עילית ויושב ראש דירקטוריון המרכזים הקהילתיים, אלכס גדלקין, מגלה כי כבר לפני כשנתיים הייתה כוונה לפטר את הכוריאוגרף הוותיק של להקת המחול העירונית, האירוס הצרתי. לדברי גדלקין, "היו אז בלהקה כ- 60 רקדנים בלבד, ביקשנו שייקח על עצמו פרויקט ויגיע לפחות ל- 100 ילדים, ביקשתי שישעו עוד כמה הפקות למען הקהילה כדי להצדיק את השכר שלו, אבל לא הגענו להבנות. אי אפשר להחזיק צוות של כוריאוגרף עם חמישה מדריכים על 60 ילדים.

על העתיד אומר גדלקין: "בשכר של זאב קרן אפשר להביא כוריאוגרף. בינתיים הלהקות עובדות עם המדריכים. נביא כוריאוגרף שיעבוד לפי חשבוניות, זה יצא לנו הרבה יותר זול".

ההורים מודאגים, חלקם בלחץ, אומרים שמפעל עירוני יפה עומד בפני סיום
"נביא כוריאוגרף חדש ונמשוך חזרה את הילדים. אני אופטימי, נחדש את ימי הלהקה כבעבר. לפעמים בחיים צריך לעשות שינוי".

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *