בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: פאולה לאם חיים נבחרה למנכ"לית החברה לפיתוח

נצרת עילית: פאולה לאם חיים נבחרה למנכ"לית החברה לפיתוח

פאולה לאם חיים
פאולה לאם חיים (צילום עצמי)

האם היא תעשה סדר בחברה המקרטעת ותעלה אותה על דרך המלך? דירקטוריון החברה לפיתוח נצרת עילית, בחר השבוע בתושבת העיר, פאולה לאם חיים, למנכ"לית החברה לפיתוח. לאם חיים מחליפה את ניר אבודרהם, שעבודתו הסתיימה לפני מספר חודשים.

פאולה לאם חיים, תושבת ותיקה בנצרת עילית, פעילה בגופים התנדבותיים למען הקהילה ובעלת רקורד עשיר בתחום הניהול הציבורי, תצטרך להתמודד כבר בתחילת הקדנציה שלה עם משבר הקאנטרי קלאב, שלפני שבועיים סגר את שעריו בשל חובות כספיים כבדים. בתפקידה האחרון, ניהלה את העמותה "החברה הישראלית לכימיה", עמותה אשר עיקר פעילותה להטמיע ולקדם את חקר הכימיה בישראל ובעולם.

בין השנים 2011-2013 פאולה לאם חיים שימשה בתפקיד רכזת איגוד מקצועי במרחב העמקים הצפוני ושלוש שנים קודם לכן, בשנת 2008, הייתה שליחת עלייה בתפקיד ראש נציגות מולדובה. בשנים 12010 – 2011 זכתה בתואר שליחה מצטיינת מטעם הסוכנות היהודית. עם סיום השליחות פאולה בחרה לחזור לנצרת עילית ולפעול בהתנדבות למען יוצאת מולדובה.

את הקריירה שלה פאולה החלה בהקמת מתנ"ס הר יונה בשנת 1998 וניהולו עד שנת 2002. לאור הצלחתה במתנ"ס נקראה להקים את מרכז הצלח"ה.

פאולה אם לשלושה, היא בוגרת תואר שני במנהל ציבורי ומתמחה בשלטון מקומי. במהלך התפקידים שביצעה עברה קורסי הכשרה רבים בהם, מיומנויות ניהול מטעם המרכז הרב תחומי לפיתוח קריירה וחשבי שכר בכירים מטעם לשכת רואי החשבון.

מעיריית נצרת עילית נמסר כי בחירת המנכלי"ת לחברה לפיתוח הינה חלק מתכנית כוללת להבראת החברה שנקלעה בשנה האחרונה למשבר כספי.

לאם חיים: "אני מודעת לאחריות המוטלת על כתפי, העבודה רבה ואני מעדיפה לעסוק בעבודה ובעשייה ולא בדיבורים".

בדוק גם

איגור אנטונוב

גובר החשש לחייו של הנעדר איגור אנטונוב מנצרת עילית

נעדר כבר למעלה מ- 48 שעות ובמשטרה מודים כי אין להם קצה חוט בפרשה, בשל העובדה שהנעדר ניתק את עצמו מהדיגיטל, מה שמקשה על מלאכת איתורו.

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *