בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: סניף הליכוד יהיה שותף בכיר בניהול העיר

נצרת עילית: סניף הליכוד יהיה שותף בכיר בניהול העיר

לראשונה סניף הליכוד בנצרת עילית לא הצליח להכניס אף חבר למועצת העיר, הבטיח ראש העירייה שמעון גפסו לשלב את חברי הסניף בעשייה בעיר באמצעות הועדות השונות.

גפסו ניצח בבחירות לראשות עיריית נצרת עילית לאחר שזכה ב-59 אחוזים מהקולות, בעוד שהיריבה העיקרית שלו, ליה שמטוב, קיבלה רק 19 אחוזים בלבד.

לאחר הבחירות, ראש הממשלה בנימין נתניהו, התקשר לגפסו ובירך אותו על ניצחונו. נתניהו איחל לו הצלחה בקדנציה השנייה לתפקידו בראשות העירייה. גפסו איש תנועת הליכוד וחבר מרכז המפלגה, התמודד בבחירות ברשימה עצמאית "עורי עיר" בתמיכת הליכוד.

יו"ר סניף הליכור בעיר סמי עטיה: "ישנו חלק קטן בסניף אשר טוען כי לא היינו צריכים לתמוך בשמעון גפסו לראשות העירייה וכתוצאה מהתמיכה אנשים לא הצביעו לליכוד. אך לא כך הדבר. חובת ההוכחה הוטלה על החברים בסניף ועליהם לשאול את עצמם אם הם עשו את המקסימום כדי להביא אנשים שיצביעו מחל והתשובה ברורה, לא. למרות כל זאת, אפעל לגיבוש ולליכוד הפעילים. הליכוד יהיה שותף בכיר, אמיתי ונאמן לניהול העיר ולצידו של ראש העירייה, שמעון גפסו".

שמעון גפסו בעת פתיחת קמפיין הבחירות של סניף הליכוד בעיר (צילום: יח"צ)
שמעון גפסו בעת פתיחת קמפיין הבחירות של סניף הליכוד בעיר (צילום: יח"צ)

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *