בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: סניף הליכוד יהיה שותף בכיר בניהול העיר

נצרת עילית: סניף הליכוד יהיה שותף בכיר בניהול העיר

לראשונה סניף הליכוד בנצרת עילית לא הצליח להכניס אף חבר למועצת העיר, הבטיח ראש העירייה שמעון גפסו לשלב את חברי הסניף בעשייה בעיר באמצעות הועדות השונות.

גפסו ניצח בבחירות לראשות עיריית נצרת עילית לאחר שזכה ב-59 אחוזים מהקולות, בעוד שהיריבה העיקרית שלו, ליה שמטוב, קיבלה רק 19 אחוזים בלבד.

לאחר הבחירות, ראש הממשלה בנימין נתניהו, התקשר לגפסו ובירך אותו על ניצחונו. נתניהו איחל לו הצלחה בקדנציה השנייה לתפקידו בראשות העירייה. גפסו איש תנועת הליכוד וחבר מרכז המפלגה, התמודד בבחירות ברשימה עצמאית "עורי עיר" בתמיכת הליכוד.

יו"ר סניף הליכור בעיר סמי עטיה: "ישנו חלק קטן בסניף אשר טוען כי לא היינו צריכים לתמוך בשמעון גפסו לראשות העירייה וכתוצאה מהתמיכה אנשים לא הצביעו לליכוד. אך לא כך הדבר. חובת ההוכחה הוטלה על החברים בסניף ועליהם לשאול את עצמם אם הם עשו את המקסימום כדי להביא אנשים שיצביעו מחל והתשובה ברורה, לא. למרות כל זאת, אפעל לגיבוש ולליכוד הפעילים. הליכוד יהיה שותף בכיר, אמיתי ונאמן לניהול העיר ולצידו של ראש העירייה, שמעון גפסו".

שמעון גפסו בעת פתיחת קמפיין הבחירות של סניף הליכוד בעיר (צילום: יח"צ)
שמעון גפסו בעת פתיחת קמפיין הבחירות של סניף הליכוד בעיר (צילום: יח"צ)

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

ירון הוכנבוים

הפועל נצרת עילית כבר במקום ה- 4

ברה הערב 0-1 על עירוני נשר והתברגה במקום השני בטבלה, 2 נקודות בלבד פחות מהמקום ממנו עולים לליגת העל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *