בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: מי יציל את הקאנטרי מטביעה?

נצרת עילית: מי יציל את הקאנטרי מטביעה?

קאנטרי קלאב בנצרת עילית
קאנטרי קלאב בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

תושבים מנצרת עילית, מנויים בקאנטרי קלאב בעיר, זועמים על ההחלטה לסגור את הקאנטרי. חלקם אמרו כי יגישו תביעה ייצוגית על הנזקים שנגרמו להם. "הילדים היו בחוגים, הלכו למכון, נהנו בקאנטרי, עכשיו אין להם את זה", זועם אחד המנויים.

המשבר הכספי הקשה הפוקד את החברה לפיתוח נצרת עילית הגיע השבוע אל שולחנו של ממלא מקום ראש העיר נתנאל טויטו. הוא ביקש ללמוד את הנתונים הכספיים ולקבל לידיו מאזנים ודוחות על מנת לאמוד את המצב האמיתי בחברה ולהגדיר מטרות. ביום שלישי השבוע, ביומו הראשון של טויטו בעירייה, קיים ישיבות עם אנשי מקצוע וגורמים המעורבים בהתנהלות החברה והגדיר מטרה, להשיג בתוך מספר ימים, לא שבועות ובוודאי לא חודשים, פתרון שיאפשר פתיחת הקאנטרי.

"לצערי, לנוכח הנסיבות, גורמים שונים הפיצו מידע לא מדויק בלשון המעטה והדיסאינפורמציה רק הלהיטה עוד יותר את היצרים ואת הכעס המוצדק בעיקרון בקרב המנויים".

הפעולה הראשונה שביקש לבצע היא הזרמת מידע מסודר למנויים ושיתופם, ככל שהדבר יתאפשר, בתהליך ובמגעים למציאת פתרון. "חשוב שנפעל בשקיפות מלאה ונעדכן את המנויים בנתוני אמת. העירייה רואה את עצמה מחויבת למצוא פתרון למשבר וזאת מתוך רצון אמיתי להמשיך ולספק את מלוא השירות לתושבים".

במסגרת המאמצים למציאת פיתרון שישחרר את הפלונטר טויטו קיים ישיבות גם עם גורמים ציבוריים מחוץ לעיר "אנחנו פועלים בכל הערוצים האפשריים ומתמקדים לא רק במציאת פיתרון מיידי לפתיחה מחודשת של הקאנטרי אלא בתכנית כוללת שתאפשר פיתרון עומק גם לטווח הרחוק"

 

בדוק גם

שריפה משתוללת (צילום דוברות כבאות)

שריפה בנצרת, תושבים פונו מבתיהם

שתי נשים ושני ילדים נפגעו ככל הנראה משאיפת עשן והם פונו לבית החולים האיטלקי בנצרת. בשלב זה לא ידוע על נפגעים נוספים.

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *