יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

בתביעה שהוגשה על ידי אישה בת 60 מאזור העמק, נגד מומחה לרפואה פלסטית, נטען כי ניתוח קוסמטי למתיחת פנים וצוואר אותו ביצע הרופא באישה, גרם להופעת שיירי עור תחת אוזניה, כמעין קרניים מכוערות, וכן הותיר שיירי עור בסנטרה. על פי התביעה, הרופא ביצע לאשה ניתוח נוסף על מנת לתקן את הפגמים שנוצרו, אך גם הניתוח המתקן לא עזר, לכאורה, והקרניים המכוערות המשיכו לעטר את פניה של האישה.

הרופא הציע לבצע ניתוח נוסף, שלישי במספר, אך היות ואמונה של האשה ברופא אבד, סוכם ביניהם כי הניתוח השלישי, לתיקון הפגמים יבוצע על ידי רופא מומחה אחר, והרופא המקורי ישא בעלותו. לדברי האישה, ערב הניתוח, שעלותו נאמדה ב-25 אלף שקלים, היא הופתעה להיווכח כי הרופא לא עומד בהתחייבותו ומסרב לממן את הניתוח, אלא מסכים רק להחזיר לה את הכסף על הניתוח, לאחר שתממן אותו מכיסה. בשל חסרון כיס שנבע ממימון הניתוח הקודם, נאלצה האישה לוותר על התיקון, הסתגרה בביתה ושקעה בדיכאון.

כעת תובעת האישה באמצעות עו"ד לידור פוגל-אורן, פיצויים מהרופא המנתח, במאות אלפי שקלים.

 

בדוק גם

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *