מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

בתביעה שהוגשה על ידי אישה בת 60 מאזור העמק, נגד מומחה לרפואה פלסטית, נטען כי ניתוח קוסמטי למתיחת פנים וצוואר אותו ביצע הרופא באישה, גרם להופעת שיירי עור תחת אוזניה, כמעין קרניים מכוערות, וכן הותיר שיירי עור בסנטרה. על פי התביעה, הרופא ביצע לאשה ניתוח נוסף על מנת לתקן את הפגמים שנוצרו, אך גם הניתוח המתקן לא עזר, לכאורה, והקרניים המכוערות המשיכו לעטר את פניה של האישה.

הרופא הציע לבצע ניתוח נוסף, שלישי במספר, אך היות ואמונה של האשה ברופא אבד, סוכם ביניהם כי הניתוח השלישי, לתיקון הפגמים יבוצע על ידי רופא מומחה אחר, והרופא המקורי ישא בעלותו. לדברי האישה, ערב הניתוח, שעלותו נאמדה ב-25 אלף שקלים, היא הופתעה להיווכח כי הרופא לא עומד בהתחייבותו ומסרב לממן את הניתוח, אלא מסכים רק להחזיר לה את הכסף על הניתוח, לאחר שתממן אותו מכיסה. בשל חסרון כיס שנבע ממימון הניתוח הקודם, נאלצה האישה לוותר על התיקון, הסתגרה בביתה ושקעה בדיכאון.

כעת תובעת האישה באמצעות עו"ד לידור פוגל-אורן, פיצויים מהרופא המנתח, במאות אלפי שקלים.

 

בדוק גם

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

המצטיינות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון, למדות שתיהן בכיתה י"ב בבית הספר אורט רוגוזין ונחשבות לתלמידות פעילות, משפיעות ויוזמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *