בית / עמקים / חדשות עמקים / ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

ניתוח פלסטי הצמיח לתושבת העמק קרניים

בתביעה שהוגשה על ידי אישה בת 60 מאזור העמק, נגד מומחה לרפואה פלסטית, נטען כי ניתוח קוסמטי למתיחת פנים וצוואר אותו ביצע הרופא באישה, גרם להופעת שיירי עור תחת אוזניה, כמעין קרניים מכוערות, וכן הותיר שיירי עור בסנטרה. על פי התביעה, הרופא ביצע לאשה ניתוח נוסף על מנת לתקן את הפגמים שנוצרו, אך גם הניתוח המתקן לא עזר, לכאורה, והקרניים המכוערות המשיכו לעטר את פניה של האישה.

הרופא הציע לבצע ניתוח נוסף, שלישי במספר, אך היות ואמונה של האשה ברופא אבד, סוכם ביניהם כי הניתוח השלישי, לתיקון הפגמים יבוצע על ידי רופא מומחה אחר, והרופא המקורי ישא בעלותו. לדברי האישה, ערב הניתוח, שעלותו נאמדה ב-25 אלף שקלים, היא הופתעה להיווכח כי הרופא לא עומד בהתחייבותו ומסרב לממן את הניתוח, אלא מסכים רק להחזיר לה את הכסף על הניתוח, לאחר שתממן אותו מכיסה. בשל חסרון כיס שנבע ממימון הניתוח הקודם, נאלצה האישה לוותר על התיקון, הסתגרה בביתה ושקעה בדיכאון.

כעת תובעת האישה באמצעות עו"ד לידור פוגל-אורן, פיצויים מהרופא המנתח, במאות אלפי שקלים.

 

בדוק גם

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

פלוט מככב במערכות הבחירות של …הרשויות השכנות

במגדל העמק, בטבריה, בעפולה ואפילו במועצה האזורית גלבוע משתמשים בסיפור ההצלחה של ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט בתעמולת הבחירות שלהם

עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)

עו"ד אילן וקנין מצטרף למרוץ לראשות העיר עפולה

"אני מכבד את שני המועמדים ובכל זאת מדובר בראש עיר מכהן ובראש עיר לשעבר ויחד עם זאת אני כמו הציבור עדים למאבק והסכסוך האישי והמיותר המתנהל ביניהם הפוגע בציבור התושבים", אומר וקנין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *