יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / מתפללים לשלומו של סמי כהן

מתפללים לשלומו של סמי כהן

סמי כהן
מתפללים לשלומו. סמי כהן (צילום עצמי)

טרגדיה. סמי כהן, מועמד מפלגת העבודה לראשות עירית נצרת עילית בבחירות האחרונות נפצע אנושות בתאונת דרכים בחמישי שעבר. כהן היה בדרכו הביתה, לאחר עוד יום עבודה שגרתי בתחנת המוניות בה הוא עובד בחיפה. באזור נשר הרכב נתקע, כהן ירד כדי לבדוק מה קרה ולהזמין גרר, לפתע הגיע למקום רכב אחר ופגע בו קשות. לכהן נגרמו נזקים קשים בכל חלקי גופו.

בנו, רועי כהן, מיהר לפרסם הודעה בפרשת החברתית, בה ביקש ממי שמכיר את אביו להתפלל למענו. השמועה על פציעתו הקשה של כהן הכתה בעיר כרעם ביום בהיר, שכן כהן היה איש אהוד וחביב וזכה להערכה רבה בקרב רבים.

בבחירות האחרונות התמודד כהן, (69), סגן אלוף במיל', 45 שנים תושב העיר, לראשות העיר מטעם מפלגת העבודה, אותה ניסה לשקם לאחר שנים ארוכות של גסיסה, אך כשל מול שמעון גפסו וליה שמטוב, וקיבל רק 4.5 אחוזים מקולות הבוחרים, הישג שאפילו לא הקנה לו מקום במועצת העיר. בעידן מנחם אריאב, ראש העיר הקודם, ניהל בהצלחה את הקאנטרי קלאב בעיר וזכה למחמאות רבות מהתושבים.

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *