מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / מתפללים לשלומו של סמי כהן

מתפללים לשלומו של סמי כהן

סמי כהן
מתפללים לשלומו. סמי כהן (צילום עצמי)

טרגדיה. סמי כהן, מועמד מפלגת העבודה לראשות עירית נצרת עילית בבחירות האחרונות נפצע אנושות בתאונת דרכים בחמישי שעבר. כהן היה בדרכו הביתה, לאחר עוד יום עבודה שגרתי בתחנת המוניות בה הוא עובד בחיפה. באזור נשר הרכב נתקע, כהן ירד כדי לבדוק מה קרה ולהזמין גרר, לפתע הגיע למקום רכב אחר ופגע בו קשות. לכהן נגרמו נזקים קשים בכל חלקי גופו.

בנו, רועי כהן, מיהר לפרסם הודעה בפרשת החברתית, בה ביקש ממי שמכיר את אביו להתפלל למענו. השמועה על פציעתו הקשה של כהן הכתה בעיר כרעם ביום בהיר, שכן כהן היה איש אהוד וחביב וזכה להערכה רבה בקרב רבים.

בבחירות האחרונות התמודד כהן, (69), סגן אלוף במיל', 45 שנים תושב העיר, לראשות העיר מטעם מפלגת העבודה, אותה ניסה לשקם לאחר שנים ארוכות של גסיסה, אך כשל מול שמעון גפסו וליה שמטוב, וקיבל רק 4.5 אחוזים מקולות הבוחרים, הישג שאפילו לא הקנה לו מקום במועצת העיר. בעידן מנחם אריאב, ראש העיר הקודם, ניהל בהצלחה את הקאנטרי קלאב בעיר וזכה למחמאות רבות מהתושבים.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *