מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / משי או יעקב?

משי או יעקב?

מחר ב"ידיעות הגליל"

 הסיפור המלא ביום שישי בידיעות הגליל
הסיפור המלא ביום שישי בידיעות הגליל

דילמה לא פשוטה וכלל וכלל לא נעימה עומדת בימים אלה בפני ראש העיר נצרת עילית, אלכס גדלקין, שיצטרך להכריע על פי דרישת משרד הפנים, על מי לוותר מבין שני נושאי משרת האמון של ראש העיר המושעה, שמעון גפסו.

כזכור, משרד הפנים הודיע לעירייה כי הוא מאשר תפקיד של שני נושאי משרת אמון בלבד. מכיוון שגדלקין אינו מתכוון לוותר על עוזרו, ואדים רשקובן, נותר לו להחליט את מי להעדיף מבין עוזרו של גפסו יעקב גולדברג, או מנהלת לשכתו של גפסו, משי סינואני. משרד הפנים דורש מגדלקין להחליט עד ל- 20 לחודש, יום יום שישי הבא.

במסדרנות העיר יודעים לספר על חזית מתוחה בין גולדברג לסינואני, שניים מהאנשים היותר קרובים לגפסו, וממקימי תנועת עורי עיר, שנכנסו לעבוד בעירייה עם עלייתו של גפסו לשלטון לפני 5.5 שנים.

השניים מספרים למקורביהם למה הם צריכים להמשיך בעירייה, ועל הדרך משגרים עקיצות על הצד השני.

כך למשל, בסביבתה של סינואני מזכירים את העובדה שגולדברג הוא איש משטרה לשעבר שמקבל פנסיה מכובדת, בעוד היא ובעלה מפרנסים משפחה. סינואני מצאה לאחרונה אוזן קשבת אצל סגן ראש העיר, אלכס גופמן, ובפניו היא שוטחת את חששותיה מהצפוי. בשבוע שעבר ארגנה סינואני ערב גיבוש בביתה, עם בשרים על האש, אליו הוזמנו הסגן גופמן ורעייתו והעוזרת שלו אלכסנדרה אדלר, שהגיעה עם בעלה. גולדברג? הוא לא הוזמן. השבוע בילתה שלושה ימים בכנס מנהלות לשכה בהרצליה.

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה כי ראש העיר לא נוהג לשתף את התקשורת בענייני העובדים". שמעון גפסו אמר בתגובה: "כל עוד גדלקין מחזיק בסמכויות ראש העיר, הוא רשאי להחליט כרצונו. אני לא מתערב בהחלטותיו".

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *