בית / עמקים / חדשות עמקים / משיקום השכונות לתפקיד בכיר במשרד השיכון

משיקום השכונות לתפקיד בכיר במשרד השיכון

סימה חמו, מנהלת פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית, נבחרה לסגנית מנהל מחוז הצפון במשרד השיכון. חמו, התחילה את עבודתה לפני 19 שנים במשרד השיכון בתפקיד עוזרת אכלוס. בהנהלת פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית הגיבו השבוע ברגשות מעורבים לקידומה של המנהלת סימה חמו, תושבת מגדל העמק, לתפקיד סגנית מנהל המחוז.

סימה חמו עם ראש עיריית נצרת עילית (צילום: עצמי)
סימה חמו עם ראש עיריית נצרת עילית (צילום: עצמי)

לצד השמחה והפרגון להצלחה של חמו, נשמעו גם דברי עצב על האפשרות כי, בעקבות הקידום, תאלץ להיפרד מתפקידה ולא תשמש יותר כמנהל הפרויקט. "סימה היא האמא של פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית. היא מקצועית, מסורה ומאוד אכפתית. היא הביאה לתפקיד את הנשמה ועשה אותו באופן שיהיה קשה מאוד להיכנס לנעליה", סיפר אחד העובדים.

גם בני תמים מנהלה של סימה, הרעיף עליה שבחים: "כל אדם עושה את התפקיד שהוא ממלא וסימה עשתה את התפקיד בצורה הכי טובה שיש"

סימה חמו אמרה בישיבת עבודה, כי היא זוקפת את הצלחתה למנהל בני תמים, שתמך וליווה אותה מבחינה מקצועית. "בני הוא בשבילי מודל לחיקוי. לפני 18 שנים כשהייתי בתפקיד עוזרת אכלוס בתחום הפיזי הוא לימד אותי להתייחס לתושבי השכונה  כמו אל בני משפחה ולבתים המשופצים כמו אל הבית הפרטי שלי. זאת המנטרה שאני עובדת לפיה כל השנים ואיתה אני מתכוונת להמשיך", אמרה.

בדוק גם

איגור אנטונוב

גובר החשש לחייו של הנעדר איגור אנטונוב מנצרת עילית

נעדר כבר למעלה מ- 48 שעות ובמשטרה מודים כי אין להם קצה חוט בפרשה, בשל העובדה שהנעדר ניתק את עצמו מהדיגיטל, מה שמקשה על מלאכת איתורו.

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *