בית / עמקים / חדשות עמקים / משיקום השכונות לתפקיד בכיר במשרד השיכון

משיקום השכונות לתפקיד בכיר במשרד השיכון

סימה חמו, מנהלת פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית, נבחרה לסגנית מנהל מחוז הצפון במשרד השיכון. חמו, התחילה את עבודתה לפני 19 שנים במשרד השיכון בתפקיד עוזרת אכלוס. בהנהלת פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית הגיבו השבוע ברגשות מעורבים לקידומה של המנהלת סימה חמו, תושבת מגדל העמק, לתפקיד סגנית מנהל המחוז.

סימה חמו עם ראש עיריית נצרת עילית (צילום: עצמי)
סימה חמו עם ראש עיריית נצרת עילית (צילום: עצמי)

לצד השמחה והפרגון להצלחה של חמו, נשמעו גם דברי עצב על האפשרות כי, בעקבות הקידום, תאלץ להיפרד מתפקידה ולא תשמש יותר כמנהל הפרויקט. "סימה היא האמא של פרויקט שיקום שכונות בנצרת עילית. היא מקצועית, מסורה ומאוד אכפתית. היא הביאה לתפקיד את הנשמה ועשה אותו באופן שיהיה קשה מאוד להיכנס לנעליה", סיפר אחד העובדים.

גם בני תמים מנהלה של סימה, הרעיף עליה שבחים: "כל אדם עושה את התפקיד שהוא ממלא וסימה עשתה את התפקיד בצורה הכי טובה שיש"

סימה חמו אמרה בישיבת עבודה, כי היא זוקפת את הצלחתה למנהל בני תמים, שתמך וליווה אותה מבחינה מקצועית. "בני הוא בשבילי מודל לחיקוי. לפני 18 שנים כשהייתי בתפקיד עוזרת אכלוס בתחום הפיזי הוא לימד אותי להתייחס לתושבי השכונה  כמו אל בני משפחה ולבתים המשופצים כמו אל הבית הפרטי שלי. זאת המנטרה שאני עובדת לפיה כל השנים ואיתה אני מתכוונת להמשיך", אמרה.

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *