מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / מנכ"לית החברה הכלכלית הודיעה על התפטרותה

מנכ"לית החברה הכלכלית הודיעה על התפטרותה

פאולה לאם חיים
פאולה לאם חיים (צילום עצמי)

מנכ"לית החברה הכלכלית בנצרת עילית, פאולה לאם -חיים, הטילה באמצע השבוע פצצה, כאשר הודיעה למ"מ ראש העיר, נתנאל טויטו, על התפטרותה מהתפקיד, שלושה חודשים בלבד לאחר כניסתה לתפקיד. זו הפעם הראשונה בה מנכ"ל החברה הכלכלית בנצרת עילית מתפטר מתפקידו ולא מפוטר.

לאם-חיים נכנסה לתפקידה עם המון רצון ומוטיבציה להצליח, ובחברה הכלכלית דיווחו על רוח רעננה ואופטימית זהירה, מאז נכנסה לתפקידה. בתקופה הקצרה בה ניהלה את החברה הכלכלית נאלצה להתמודד עם משבר הקאנטרי קלאב, שהיה סגור במשך שבועות ארוכים בגל חובות.

טויטו לא מיהר לקבל את התפטרותה והפעיל עליה מכבש לחצים, כדי שתישאר בחברה לפיתוח. גורם בכיר בעירייה אמר כי "פאולה היא בולדוזרית אמיתית, אחת שיכולה להזיז דברים, במיוחד בחברה כל כך חלשה, לא יתנו לה ללכת כל כך מהר".

לאם- חיים סירבה להגיב לדברים.

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *