מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / ממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית לשעבר מונה למנכ"ל הכנסת

ממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית לשעבר מונה למנכ"ל הכנסת

רונן פלוט
שורה של תפקידים בכירים. פלוט (צילום: דוברות כנסת ישראל)

ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום (שני) את מינויו של רונן פלוט כמנכ"ל הכנסת. פלוט, תושב נצרת עילית, יחליף את דן לנדאו שהודיע על פרישה לאחר שמילא את תפקיד מנכ"ל הכנסת מ- 2009. בדיון השתתפו רוב חברי ועדת הכספים שציינו את העבודה המורכבת של מנכ"ל הכנסת וחשיבותו הרבה בארגון. ההחלטה התקבלה פה אחד בהצבעה, ללא מתנגדים או נמנעים.

פלוט כיהן עד כה כמנכ"ל משרד ההסברה והתפוצות. קודם לכן, כיהן כמנכ"ל משרד הקליטה. תפקידים ציבוריים נוספים שמילא היו, בין השאר, ראש מועצת תפן, סגן ומ"מ ראש עיריית נצרת עלית, מזכיר מועצת הפועלים במרחב העמקים, יו"ר החברה לפיתוח נצרת עלית ועוד.

פלוט  מסר: "אני מודה על האמון ונרגש למלא תפקיד שאין ספק שהוא אתגר ניהולי מהמעלה הראשונה. הכנסת היא ארגון מורכב שעיני כל אזרח נשואות אליו. אני מאד מקווה שאוכל תת ביטוי לכל הניסיון הרב שצברתי, על מנת לתת שירות עוד יותר טוב לנבחרי הציבור ולציבור בכלל".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *