יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / ממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית לשעבר מונה למנכ"ל הכנסת

ממלא מקום ראש עיריית נצרת עילית לשעבר מונה למנכ"ל הכנסת

רונן פלוט
שורה של תפקידים בכירים. פלוט (צילום: דוברות כנסת ישראל)

ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום (שני) את מינויו של רונן פלוט כמנכ"ל הכנסת. פלוט, תושב נצרת עילית, יחליף את דן לנדאו שהודיע על פרישה לאחר שמילא את תפקיד מנכ"ל הכנסת מ- 2009. בדיון השתתפו רוב חברי ועדת הכספים שציינו את העבודה המורכבת של מנכ"ל הכנסת וחשיבותו הרבה בארגון. ההחלטה התקבלה פה אחד בהצבעה, ללא מתנגדים או נמנעים.

פלוט כיהן עד כה כמנכ"ל משרד ההסברה והתפוצות. קודם לכן, כיהן כמנכ"ל משרד הקליטה. תפקידים ציבוריים נוספים שמילא היו, בין השאר, ראש מועצת תפן, סגן ומ"מ ראש עיריית נצרת עלית, מזכיר מועצת הפועלים במרחב העמקים, יו"ר החברה לפיתוח נצרת עלית ועוד.

פלוט  מסר: "אני מודה על האמון ונרגש למלא תפקיד שאין ספק שהוא אתגר ניהולי מהמעלה הראשונה. הכנסת היא ארגון מורכב שעיני כל אזרח נשואות אליו. אני מאד מקווה שאוכל תת ביטוי לכל הניסיון הרב שצברתי, על מנת לתת שירות עוד יותר טוב לנבחרי הציבור ולציבור בכלל".

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *