בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: 329 דירות חדשות בשלבים שונים של בנייה

מגדל העמק: 329 דירות חדשות בשלבים שונים של בנייה

על פי נתוני הלמ"ס, התחלות הבנייה במגדל העמק עמדו על 184 יח"ד לעומת 67 יח"ד בשנת 2013. עוד עולה מהנתונים, כיום ישנם 329 דירות בשלבים שונים של בנייה לעומת 223 יח"ד בשנת 2013. רוב הדירות, 191 יח"ד הן דירות בנות ארבעה חדרים ו-118 יח"ד בנות חמישה חדרים.

השכונה שמרכזת כיום את רוב הבנייה במגדל העמק היא שכונת כפר החורש, במערב העיר. השכונה תכלול עם סיום בנייתה כ-4500 יחידות דיור בסך הכול ותגדיל את מספר בתי האב בעיר בכ-55 אחוז. בקרבת השכונה שמורת טבע, פארק רבין, אגם נופי אקולוגי לצד מבני ציבור כגון: בתי ספר וקאנטרי קלאב המתוכננים לקום.

רוטשטיין מגדל העמק (הדמיה: AA STUDIO)
רוטשטיין מגדל העמק (הדמיה: AA STUDIO)

אחת החברות הגדולות שבונות בשכונה היא חברת רוטשטיין המקימה את פרויקט "רוטשטיין במגדל העמק", הכולל 102 יח"ד בשלושה בניינים בני 9 קומות. מהחברה נמסר כי עד סוף נובמבר, החברה מכרה 33 דירות בפרויקט.

סמנכ"ל השיווק של חברת רוטשטיין אורי פליישמן: "מגדל העמק מציעה היום דירה בפחות ממיליון שקל קרוב לכביש 6 ורכבת העמק וקרוב לשמורות טבע מצד אחד ופארקים עתירי ידע מצד שני. מדובר בהזדמנות נדירה מאוד וחברת רוטשטיין עד היום הייתה טובה בגילוי יישובים זמן קצר לפני שהציבור הרחב גילה אותם והמחירים קפצו. לדוגמא באר יעקב, שכונת קריית השרון בנתניה שהיום היא השכונה הפופולרית באזור השרון ושכונת פלורנטין בתל אביב בה התחלנו לבנות רגע לפני הפיכתה לשכונה טרנדית".

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *