בית / עמקים / חדשות עמקים / לרגל בת המצווה: נערה מנצרת עילית תרמה את שיערה לחולי סרטן

לרגל בת המצווה: נערה מנצרת עילית תרמה את שיערה לחולי סרטן

לירי פסחוביץ
לירי פסחוביץ (צילום: עצמי)

לירי פסחוביץ בת 12 מנצרת עילית, תלמידת כיתה ו' בבית הספר היסודי נטופה בעיר, החליטה לרגל חגיגת בת המצווה שלה לתרום את שיער ראשה עבור הכנת פאות לחולי סרטן. "דודה שלי תרמה את שיער ראשה, החלטתי ללכת בעקבותיה", היא מספרת.

לירי פסחוביץ תרמה קוקו באורך של 30 סנטימטרים. הייתה זו הפעם הראשונה בחיים שלה בה גזזה את מחלפות ראשה. "התרגשתי מאוד, הייתי קצת לחוצה, כי בכל זאת זו הייתה הפעם הראשונה, אפילו בכיתי, אבל ידעתי שהכל למען מטרה טובה", היא אומרת, "לא הייתה לי בעיה עם זה כי ידעתי שאני הולכת לעשות טוב לאנשים חולים. הייתי שלמה עם עצמי, יש לי סיפוק עצום".

עברו למהדורה הדיגיטלית של "ידיעות הגליל"

לירי פסחוביץ התייעצה תחילה עם אביה, יוסי פסחוביץ, עובד מגן דוד אדום, שאומר: "הסברתי לה מה המטרה, ולאיפה השיער הולך, היא מיד הסכימה, בהתחלה קצת חששה, אבל הלכה על זה. זה נושא חשוב מאוד וכאבא אני גאה בה מאוד".

לירי פסחוביץ מסכמת ואומרת: "מדובר בעזרה לכאלה שאין להם בכלל שיער וזה יכול לגרום להם להרגיש טוב עם עצמם, אצלנו השיער עוד יגדל".

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *