בית / עמקים / חדשות עמקים / לפעמים חלומות מתגשמים

לפעמים חלומות מתגשמים

לטובת אלו שלא היו בארץ בשבוע האחרון, קבוצת הפאר ואולי הטובה בכל הזמנים ברצלונה נחתה בארץ וערכה שני אימונים עם ילדים. אימון אחד עם ילדים ישראלים ואחד עם פלסטינים בכדי לעודד את השלום. בעיני חובבי כדורגל זוהי בהחלט הגשמת חלום לכמה אנשים שסוף סוף זכו לראות את השחקן הטוב בעולם ליאונל מסי נוגע בכדור ומראה את הקסם שלו במרחק נגיעה.

שי פישמן, נער בעל צרכים מיוחדים, הוא אף נסע לברצלונה עם אימו כדי לראות את המשחק בו מסי היה אמור לשבור את שיא ההבקעות לשנה, אך הכוכב נפצע ולבסוף לא שיחק, כך ששי לא זכה לראות אותו משחק. החלום יצא לפועל השבוע כששי וחבריו ממועדון "תימורים" במגדל העמק קיבלו כרטיסים לאימון המדובר בבלומפילד. בזכות יהודה ארבל, רכז קהילה נגישה במתנ"ס וסילבנה מהחברה למתנ"סים של מחוז הצפון שהגיעו ממש לפני האימון עם כרטיסים לשי ולילדי המועדון שיצאו בהסעה מסודרת לאימון ביחד עם המדריכה מיכל קוצרו.

שי במשחק הכדורגל של ברצלונה בארץ
שי פישמן במשחק הכדורגל של ברצלונה בארץ (צילום: עצמי)

"זה היה ללא ספק הגשמת חלום, היה כיף, התרגשתי לראות את השחקנים ובייחוד את מסי", שי מספר בהתרגשות גדולה. "אני מאוד מאושרת ששי הצליח להגשים חלום שכל כך רצה ואני מודה לכל הגורמים שסייעו בהגשמתו", הוסיפה אימו

בדוק גם

איגור אנטונוב

גובר החשש לחייו של הנעדר איגור אנטונוב מנצרת עילית

נעדר כבר למעלה מ- 48 שעות ובמשטרה מודים כי אין להם קצה חוט בפרשה, בשל העובדה שהנעדר ניתק את עצמו מהדיגיטל, מה שמקשה על מלאכת איתורו.

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *