יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / "לא לטוס לתורכיה"

"לא לטוס לתורכיה"

 יוסי דרוסקין צילום עצמי
יוסי דרוסקין צילום עצמי

ועדי העובדים ברחבי מדינת ישראל החליטו לחזור ולהחרים את התיירות לתורכיה, בדיוק כשזו התחילה להתאושש, אחרי ארבע שנים של חרם, לאחר משט המרמרה, בעקבות דבריו הקשים של ראש ממשלת תורכיה, ארדואן, כנגד מדינת ישראל והטענה שלו לפיה ישראל מבצעת רצח עם בעזה ושהיא ברברית מהיטלר.

יוסי דרוסקין, חבר ועד העובדים של מפעל התעשייה הצבאית בנצרת עילית, אמר שהועד לא רוצה לפגוע בסוכני הנסיעות, לכן הם צריכים לארגן חלופות כמו איי יוון, קפריסין ומדינות ידידותיות אחרות באגן הים התיכון.

דרוסקין: "סיימנו לארגן נופש לעובדים בכרתים, חשבנו לארגן להם נופשון באנטליה, עכשיו אין סיכוי שזה יקרה. אני ממליץ לכל עם ישראל לא לנסוע למקום בו תושבי מדינת ישראל אינם רצויים, ועם כל הצער שבדבר, אנחנו לא רצויים בתורכיה. הישראלים לא היו שם ארבע שנים, לא יקרה כלום אם לא ניסע לשם עוד 100 שנה. לא ניתן פרנסה למדינה שלא מכבדת אותנו".

בדוק גם

הפסטיבל יוצא לדרך. צילום: גקי בכר

החל מהיום: פסטיבל עפולה הבינלאומי לציורי מדרכות ב- 3D

למשך שלושה ימים תהפוך העיר עפולה לגלריית אומנות חוצות מרגשת, מרתקת ומיוחדת במינה. עשרות ציורי מדרכות בתלת ממד שיצוירו שבוע קודם לכן בידיי ציירים מכל רחבי העולם וציירים ישראלים, לצד מופעי רחוב מיוחדים, הרכבים מוסיקליים, מופעי מחול, מייצגי אומנות, תערוכות וסדנאות לכל המשפחה

ליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח: "אין שמח ממני להחזיר למועדון בניצחונות"

כובש הצמד לזכות הפועל נצרת עילית לא יוצא מגדרו. "לא היה משחק גדול, אבל אנשים נתנו הרבה לב ונשמה, שזה הבסיס להכל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *