מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "לא לטוס לתורכיה"

"לא לטוס לתורכיה"

 יוסי דרוסקין צילום עצמי
יוסי דרוסקין צילום עצמי

ועדי העובדים ברחבי מדינת ישראל החליטו לחזור ולהחרים את התיירות לתורכיה, בדיוק כשזו התחילה להתאושש, אחרי ארבע שנים של חרם, לאחר משט המרמרה, בעקבות דבריו הקשים של ראש ממשלת תורכיה, ארדואן, כנגד מדינת ישראל והטענה שלו לפיה ישראל מבצעת רצח עם בעזה ושהיא ברברית מהיטלר.

יוסי דרוסקין, חבר ועד העובדים של מפעל התעשייה הצבאית בנצרת עילית, אמר שהועד לא רוצה לפגוע בסוכני הנסיעות, לכן הם צריכים לארגן חלופות כמו איי יוון, קפריסין ומדינות ידידותיות אחרות באגן הים התיכון.

דרוסקין: "סיימנו לארגן נופש לעובדים בכרתים, חשבנו לארגן להם נופשון באנטליה, עכשיו אין סיכוי שזה יקרה. אני ממליץ לכל עם ישראל לא לנסוע למקום בו תושבי מדינת ישראל אינם רצויים, ועם כל הצער שבדבר, אנחנו לא רצויים בתורכיה. הישראלים לא היו שם ארבע שנים, לא יקרה כלום אם לא ניסע לשם עוד 100 שנה. לא ניתן פרנסה למדינה שלא מכבדת אותנו".

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *