יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / כתב אישום הוגש נגד עו"ד דניאל דרבקין

כתב אישום הוגש נגד עו"ד דניאל דרבקין

פרקליטות מחוז צפון, באמצעות עו"ד מורן מרגלית הגישה לפני זמן קצר (חמישי) לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד דניאל דרבקין, בן 39 תושב נצרת עילית, המייחס לו ביצוע עבירות של גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה ושיבוש מהלכי משפט.

על פי עובדות כתב האישום החל משנת 2000 שימש הנאשם כעורך דין בישראל, הפעיל בבעלותו בנצרת עילית משרד עורכי דין. במסגרת עיסוקו כעורך דין, נהג הנאשם בין היתר לייצג לקוחות בעסקאות במקרקעין. במסגרת עסקאות אלה, נמסרו לנאשם על ידי צדדים לעסקה כספים בנאמנות, במטרה לקדם את העסקאות, לשלם תשלומים שונים הנדרשים לצורך ביצוע העסקה או להבטיח ביצוע תשלומים אלה, על בסיס מצג שיצר הנאשם לפיו יוחזקו הכספים על ידו בנאמנות וישמשו למטרות אלה. בנוסף, נהג הנאשם לייצג לקוחות בהליכים משפטיים שונים, ולעתים קיבל לידיו כספים, בנאמנות עבור אותם לקוחות. למרות שהכספים הופקדו בידיו בנאמנות, שלח הנאשם את ידו בכספים בהיקף מעל 5 מיליון שקלים, שקיבל במרמה, נטל מהם ועשה בהם שימוש לצרכיו.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".