בית / עמקים / חדשות עמקים / כאן שידורי הטלוויזיה הפלשתינאית מנצרת עילית

כאן שידורי הטלוויזיה הפלשתינאית מנצרת עילית

תושבי נצרת עילית, או יותר נכון אלו שעוד נשארו בעיר, לא ידעו השבוע אם לצחוק או לבכות. חלקם אמרו ביאוש כי שום דבר כבר לא מפתיע אותם בעיר הזו. "אחרי שמינו סגן ערבי, למה שלא יהיו שידורי טלוויזיה מנצרת עילית?", תהו.

בתחילת השבוע הגיע לעיריית נצרת עילית, מידע על הפעלת תחנת טלוויזיה פלשתינאית פיראטית בשטח מרכז מסחרי דודג' סנטר בעיר. סגן ראש העיר אלכס גופמן, שלח את פקחי העירייה לבדוק את העניין, אולם בעל העסק בו פעלה התחנה הכחיש בתוקף ובמקום לא נמצא זכר לציוד שיכול להעיד על הפעלת תחנת טלוויזיה.

 אמרו לו שהוא חולם. חבר המועצה אלכס גדלקין (צילום: נפתלי לרר)
אמרו לו שהוא חולם. חבר המועצה אלכס גדלקין (צילום: נפתלי לרר)

חבר המועצה אלכס גדלקין התריע ואמר כי מדיווחים שהגיעו אליו התחנה אכן פועלת לסירוגין בשטח שיפוטה של נצרת עילית. גופמן ביקש מן הפקחים להמשיך ולעקוב אחרי הפעילות במקום ואכן ביום שלישי השבוע נתפסו המפעילים "על חם". גדלקין: "בהתחלה כשהתרעתי אמרו שאני חולם ואין דברים כאלה, טוב שהתעשתו בזמן וטיפלו בבעיה בבהילות".

עו"ד מורן ברדה מהמחלקה המשפטית של העירייה, הוציאה מיד חוות דעת לפיה הצבת הציוד בוצעה בניגוד לחוק ולפיכך יש לפנותו לאלתר. מצוידים בחוו"ד משפטית התייצבו הפקחים בשטח האמור ופינו את המפעילים.

מהעירייה נמסר בתגובה כי מדובר בתחנה פיראטית שפעלה ללא היתר ובניגוד לחוק. "הפעילות הופסקה על ידי העירייה והמתקנים, כולל האנטנות שהוצבו בניגוד לחוק וללא היתר, פונו באופן מיידי".

 

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

מני נפתלי: "שרפו לי את הרכב"

מהמשטרה נמסר: "סמוך לשעה 1:30 בלילה התקבל דיווח במוקד 100 על עשן שעולה מרכב חונה ברחוב יאנוש קורצא'ק בעפולה. שוטרים ולוחמי אש שהוזעקו למקום כיבו את מקור העשן ופתחו בחקירה ובאיסוף ממצאים מהזירה".

המחותנות רותי וגילה בבקו (צילום עצמי)

כבשו את בקו

רותי כהן מנצרת עילית, מבלה בחופשה בבקו, אזרביג'אן, עם המחותנת גילה אסולין. הבעל כליפא נשאר בבית אם אתם שואלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *