יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / טל ברמן ואביעד קיסוס IN, הראל סלוצקי ודומינגז out

טל ברמן ואביעד קיסוס IN, הראל סלוצקי ודומינגז out

תכנית 'הבוקר' בהגשת טל ברמן ואביעד קיסוס, תועבר החל מהשבוע הקרוב גם בתחנת הרדיו 'קול רגע' המשודרת בגליל ובעמקים בתדרים 91.5 ו- 96 FM. הדבר מפתיע מעט בהתחשב בעובדה שעד כה שודרה תכנית בוקר בהנחיית צמד השדרנים עופר דומינגז והראל סלוצקי, ששודרה בסינדיקציה ארצית מרדיו תל אביב. סלוצקי ודומינגז הם יוצאי רדיו קול רגע והגיעו לעיר הגדולה לאחר תקופת עבודה ארוכה ברדיו של הגליל והעמקים.

אביעד קיסוס וטל ברמן (צילום: יח"צ)

ברדיו קול רגע אומרים כי על פי סקרי TGI מהשנים האחרונות עולה כי תכנית הבוקר נהנית מלמעלה מ- 160 אלף מאזינים מדי בוקר, והיא נחשבת לתכנית הבוקר המובילה מבין תחנות הרדיו האזורי בישראל. כניסת רדיו 'קול רגע', תחזק את התכנית בעוד למעלה מ- 38 אלף מאזינים מדי יום.

תכנית הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס משודרת מדי בוקר בין השעות 07:00-09:30. יצוין כי סלוצקי ודומינגז התפרסמו לאחרונה לאחר שהשתתפו בתוכנית הריאליטי גולסטאר.
"התכנית ירדה כי מצאנו לנכון לרענן במעט את לוח שידורי הבוקר ובחרנו לוותר על סלוצקי ודומינגז, כי הרגשנו שהחום האנושי הלך לאיבוד לטובת תכנים שיווקיים", אמר בתגובה מנהל התוכניות של רדיו קול רגע, דיוויד עזרן.

בדוק גם

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. "שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע"

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *