בית / עמקים / חדשות עמקים / ח"כ שמטוב מחוץ לכנסת הבאה, תרוץ לראשות העיר?

ח"כ שמטוב מחוץ לכנסת הבאה, תרוץ לראשות העיר?

חברת הכנסת ליה שמטוב, תמצא ככל הנראה את מקומה מחוץ לכנסת הבאה, כך עולה מהרשימה שסגר השבוע יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן. שמטוב דורגה במקום לא ריאלי, כאשר יש לזכור כי ישראל ביתנו והליכוד ירוצו לכנסת הבאה ברשימה משותפת, מה שהופך את המשימה שלה לקשה עוד יותר.

ח"כ ליה שמטוב
דורגה במקום לא ריאלי. ח"כ ליה שמטוב (צילום: יח"צ)

שמטוב, שכיהנה כסגנית יו"ר הכנסת, תחזור ככל הנראה לזירה המקומית, ויתכן שתרוץ בבחירות הקרובות לראשות עיריית נצרת עילית. שמטוב זוכה להערכה רבה בקרב התושבים בכלל, ובקרב הבוחרים ממוצא רוסי בפרט, בעקבות פעילותה למענם במרוצת השנים. מעניין יהיה לראות איך תתקבל בסניף המקומי של ישראל ביתנו, לאור היחסים המיוחדים שיש לה עם היו"ר אלכס גדלקין.

גורם פוליטי בכיר בנצרת עילית העריך השבוע כי אם שמטוב תחליט להתמודד לראשות העירייה, הדבר ישנה את כללי המשחק בפוליטיקה המקומית בעיר.

בדוק גם

רונן פלוט

סקר חדש: רונן פלוט היה מביס את נתנאל טויטו 97% מול 3% בלבד

הסקר בוצע על ידי חברת מאגר מוחות בקרב תושבי נצרת עילית. הסקר היה טלפוני באמצעות שאלון מובנה במהלך חודש אוגוסט 2018. טעות הדגימה ביחס לאומדנים השונים היא פלוס/ מינוס 4.4 אחוזים. יש לצין כי הסקר לא עסק רק בנושא פלוט מול טויטו אלא בכוונת הצבעה לראשות העיר בתסריטים שונים.

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *