בית / עמקים / חדשות עמקים / ח"כ שמטוב מחוץ לכנסת הבאה, תרוץ לראשות העיר?

ח"כ שמטוב מחוץ לכנסת הבאה, תרוץ לראשות העיר?

חברת הכנסת ליה שמטוב, תמצא ככל הנראה את מקומה מחוץ לכנסת הבאה, כך עולה מהרשימה שסגר השבוע יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן. שמטוב דורגה במקום לא ריאלי, כאשר יש לזכור כי ישראל ביתנו והליכוד ירוצו לכנסת הבאה ברשימה משותפת, מה שהופך את המשימה שלה לקשה עוד יותר.

ח"כ ליה שמטוב
דורגה במקום לא ריאלי. ח"כ ליה שמטוב (צילום: יח"צ)

שמטוב, שכיהנה כסגנית יו"ר הכנסת, תחזור ככל הנראה לזירה המקומית, ויתכן שתרוץ בבחירות הקרובות לראשות עיריית נצרת עילית. שמטוב זוכה להערכה רבה בקרב התושבים בכלל, ובקרב הבוחרים ממוצא רוסי בפרט, בעקבות פעילותה למענם במרוצת השנים. מעניין יהיה לראות איך תתקבל בסניף המקומי של ישראל ביתנו, לאור היחסים המיוחדים שיש לה עם היו"ר אלכס גדלקין.

גורם פוליטי בכיר בנצרת עילית העריך השבוע כי אם שמטוב תחליט להתמודד לראשות העירייה, הדבר ישנה את כללי המשחק בפוליטיקה המקומית בעיר.

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *