בית / עמקים / חדשות עמקים / "חוסר כבוד מוחלט לאנשים שהלכו לעולמם"

"חוסר כבוד מוחלט לאנשים שהלכו לעולמם"

תושבים רבים בנצרת עילית מתלוננים כי כאשר הם מגיעים לבקר את יקיריהם, הטמונים בבית העלמין המקומי, הם נתקלים בעשרות רבות של חתולים, שחלקם משוטטים בחופשיות על גבי המצבות. "כאב לי הלב לראות חתולים על הקבר של אבא שלי", סיפרה תושבת העיר.

 תושב נוסף, סיפר כי "יש פה עשרות חתולים שמסתובבים חופשי חופשי, אני לא מבין למה אף אחד לא עושה דבר כדי להזיז אותם מפה. הם מחללים את זכר היקרים לנו מכל שהלכו לעולמם. זה חוסר כבוד מוחלט לאנשים שנפטרו".

כתב ידיעות הגליל שהגיע לבית העלמין כדי להתרשם מקרוב, נדהם לגלות עשרות חתולים משתזפים בשמש חורפית על גבי מצבות, שוכבים עליהן באין מפריע. אנשים העובדים בבית העלמין, טענו כי ישנו אדם, שמגיע מדי יום לבית העלמין ומאכיל אותם וכי אין באפשרותם לעשות דבר וחצי דבר בנידון. "יש מישהו שמאכיל את החתולים, אנחנו מדברים אתו, טבל שום דבר לא עוזר והחתולים כאן" אמרו.

החתולים על הקברים. בית העלמין בנצרת עלית (צילום: יצחק סולומון)
החתולים על הקברים. בית העלמין בנצרת עלית (צילום: יצחק סולומון)

הממונה על בית העלמין, עוזר ראש העיר יעקב גולדברג, אמר בתגובה: "הבעיה ידועה לנו, אך מכיוון שמדובר בחיה מוגנת יש צורך בטיפול וטרינרי מיוחד. לצורך כך, בוצעה פניה למשרד הבריאות ולאחרונה פרסמה העירייה מכרז לביצוע הטיפול במימון משותף עם משרד הבריאות. המכרז ייסגר ב- 14 בדצמבר ומיד לאחר מכן יתבצע הטיפול. אנו מקווים שהבעיה תיפתר בתוך מספר שבועות".

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *