בית / עמקים / חדשות עמקים / "חוסר כבוד מוחלט לאנשים שהלכו לעולמם"

"חוסר כבוד מוחלט לאנשים שהלכו לעולמם"

תושבים רבים בנצרת עילית מתלוננים כי כאשר הם מגיעים לבקר את יקיריהם, הטמונים בבית העלמין המקומי, הם נתקלים בעשרות רבות של חתולים, שחלקם משוטטים בחופשיות על גבי המצבות. "כאב לי הלב לראות חתולים על הקבר של אבא שלי", סיפרה תושבת העיר.

 תושב נוסף, סיפר כי "יש פה עשרות חתולים שמסתובבים חופשי חופשי, אני לא מבין למה אף אחד לא עושה דבר כדי להזיז אותם מפה. הם מחללים את זכר היקרים לנו מכל שהלכו לעולמם. זה חוסר כבוד מוחלט לאנשים שנפטרו".

כתב ידיעות הגליל שהגיע לבית העלמין כדי להתרשם מקרוב, נדהם לגלות עשרות חתולים משתזפים בשמש חורפית על גבי מצבות, שוכבים עליהן באין מפריע. אנשים העובדים בבית העלמין, טענו כי ישנו אדם, שמגיע מדי יום לבית העלמין ומאכיל אותם וכי אין באפשרותם לעשות דבר וחצי דבר בנידון. "יש מישהו שמאכיל את החתולים, אנחנו מדברים אתו, טבל שום דבר לא עוזר והחתולים כאן" אמרו.

החתולים על הקברים. בית העלמין בנצרת עלית (צילום: יצחק סולומון)
החתולים על הקברים. בית העלמין בנצרת עלית (צילום: יצחק סולומון)

הממונה על בית העלמין, עוזר ראש העיר יעקב גולדברג, אמר בתגובה: "הבעיה ידועה לנו, אך מכיוון שמדובר בחיה מוגנת יש צורך בטיפול וטרינרי מיוחד. לצורך כך, בוצעה פניה למשרד הבריאות ולאחרונה פרסמה העירייה מכרז לביצוע הטיפול במימון משותף עם משרד הבריאות. המכרז ייסגר ב- 14 בדצמבר ומיד לאחר מכן יתבצע הטיפול. אנו מקווים שהבעיה תיפתר בתוך מספר שבועות".

בדוק גם

שוטרת מתחזה צילום דוברות משטרת ישראל

התחזתה לשוטרת ונעצרה

נעצרה אשה בשנות ארבעים לחייה שהתחזתה לשוטרת. אתמול (שלישי) הבחינו שוטרים בנצרת, באישה הלבושה במדי …

ניקול איידלמן (צילום עצמי)

ניקול ממשיכה לכבוש את הבמות

ניקול איידלמן ממגדל העמק ממשיכה לכבוש את הבמות והפעם קטפה את המקום הראשון בתחרות השירה הבינלאומית Fiestalonia Israel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *