מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / חברת המועצה אוסנת רובין שוקלת את עתידה

חברת המועצה אוסנת רובין שוקלת את עתידה

חברת מועצת העיר נצרת עילית, אוסנת רובין, מתלבטת בקשר להמשך הקריירה הפוליטית שלה. בזירה המקומית, זה כבר לא סוד שהיחסים שלה עם ראש העירייה שמעון גפסו עלו על שרטון לפני מספר חודשים. בזירה הארצית, היא שמה את יהבה על קדימה המתפרקת, בעקבות יחסיה החמים עם חברת הכנסת אורית זוארץ.

אסנת רובין
נענתה לבקשת תומכיה. אסנת רובין (צילום: ישראל פרץ)

רובין אמרה למקורביה כי "אחרי ישיבת מועצת העיר האחרונה, הרגשתי צורך לשים את המפתחות, להגיד תודה רבה וללכת הביתה", אלא שמקורביה שיכנעו אותה להישאר. "החזקת מעמד ארבע שנים, תמשיכי עוד שנה אחת", אמרו לה, והיא נענתה לבקשתם.

בנוסף אמרה כי מבחינה אידאולוגית היא קרובה לנפתלי בנט מהבית היהודי, ולדברי מקורביה, "אל תמהרו להספיד אותה בזירה המקומית".

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *