יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / חברת המועצה אוסנת רובין שוקלת את עתידה

חברת המועצה אוסנת רובין שוקלת את עתידה

חברת מועצת העיר נצרת עילית, אוסנת רובין, מתלבטת בקשר להמשך הקריירה הפוליטית שלה. בזירה המקומית, זה כבר לא סוד שהיחסים שלה עם ראש העירייה שמעון גפסו עלו על שרטון לפני מספר חודשים. בזירה הארצית, היא שמה את יהבה על קדימה המתפרקת, בעקבות יחסיה החמים עם חברת הכנסת אורית זוארץ.

אסנת רובין
נענתה לבקשת תומכיה. אסנת רובין (צילום: ישראל פרץ)

רובין אמרה למקורביה כי "אחרי ישיבת מועצת העיר האחרונה, הרגשתי צורך לשים את המפתחות, להגיד תודה רבה וללכת הביתה", אלא שמקורביה שיכנעו אותה להישאר. "החזקת מעמד ארבע שנים, תמשיכי עוד שנה אחת", אמרו לה, והיא נענתה לבקשתם.

בנוסף אמרה כי מבחינה אידאולוגית היא קרובה לנפתלי בנט מהבית היהודי, ולדברי מקורביה, "אל תמהרו להספיד אותה בזירה המקומית".

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *