בית / עמקים / חדשות עמקים / ורדים פלוס

ורדים פלוס

משתלת ורדים קרן צור בבית לחם הגלילית היא משתלה סיטונאית המתמחה בגידול ומכירת ורדים לגינון הפרטי והציבורי. זוהי המשתלה הגדולה ביותר בארץ בתחום זה עם יותר מ~200 זנים המשווקים לאורך כל השנה.

סיורי פריחת ורדים צילום: איילת מילר
סיורי פריחת ורדים צילום: איילת מילר

בשנה האחרונה החלה המשתלה לפתוח את שעריה גם לקהל הפרטי בסיורים בשטחי הגידול, הרצאות מקצועיות, ייעוץ, הכוונה ומכירה. באביב 2014 משתלת ורדים קרן צור משיקה כ~20 זני ורדים חדשים אשר נבחרו בקפידה מתוך מגוון זנים רחב. הזנים החדשים יובאו על ידם מחו"ל והיו תחת מעקב ובדיקה כמעט שנתיים, על מנת לבדוק את התאמתם לתנאים בארץ, וכעת במשתלים נרגשים מאוד להציג אותם לקהל הרחב.

ביום ו', 11.4, וביום ה', 17.4, יתקיימו בשטחי הגידול של המשתלה סיורי פריחה והיכרות עם זני הוורדים החדשים.

בתוכנית: 9:000-09:30 – התכנסות, קפה ומאפה, 09:30-11:00- סיור מודרך בשטחי הגידול והיכרות עם הזנים החדשים. לילדים תהיה פינת יצירה במקום. 11:00-12:00 – סיור עצמאי בשטח למעוניינים. הסיור מיועד לכל מי שיודע ליהנות ממראה של פרחים צבעוניים וריחות משכרים. מומלץ לאוהבי ורדים ותיקים וחדשים ומתאים לכל הגילאים. הרשמה מראש. למשתתפים תינתן הנחה של 10 אחוזים על קניית ורדים ביום הסיור.

משתלת ורדים קרן צור , בית לחם הגלילית, טל': 9835171- 04

 

 

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

ירושלים שלי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, בטור אישי מרגש לרגל יום ירושלים, שחל השבוע

דנה ליקוורניק בהולנד (צילום עצמי)

"אני דנה ליקוורניק מרחוב תמר 4 בנצרת עילית- תראו לאן הגעתי"

כך סיימה הזמרת דנה ליקוורניק, בת נצרת עילית שחיה כיום בלונדון, יוצרת ומופיעה, את סבוב ההופעות שלה בהולנד, שהסתיים השבוע וזכה להצלחה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *