בית / עמקים / חדשות עמקים / ויצו מחדשת פעילות בנצרת עילית

ויצו מחדשת פעילות בנצרת עילית

אילנית קליינרמן (צילום עצמי
אילנית קליינרמן (צילום עצמי )

בישיבה שהתקיימה בשבוע שעבר בלשכתה של מנכ"ל ויצ"ו יחד עם שמעון גפסו ופעילי ציבור בנצרת עילית, אילנית קליינרמן ודוד כרסנטי. סניף ויצ"ו נצרת עילית עמד לאחרונה בפני סכנת סגירה, לאחר שהפעילות בו הצטמצמה בשנים האחרונות ולא הצדיקה המשך קיומו. בניסיון להציל את הסניף ואת פעילותו למען תושבי העיר, ארגנו פעילי ציבור בנצרת עילית ובראשםגפסו פגישה מיוחדת עם מנכ"ל ויצ"ו שרית ארבל.

קליינרמן: המנכ"ל ארבל נענתה בחיוב והודיעה על חידוש הפעילות בנצרת עילית. בישיבה הוחלט כי בראש קבוצת נשות ויצ"ו בעיר תעמוד אילנית קלינרמן, ודוד כרסנטי יסייע בתחום הלוגיסטי.

"בימים הקרובים נתחיל לגייס מתנדבות מקרב נשות העיר. כי תחום הפעילות של הסניף החדש יהיה רחב ומגוון, החל מסדנאות להעצמת מעמד האישה, יעוץ משפטי וסיוע בקהילה, ועד לפעילות מגוונת בתחום הנוער, הרצאות והפעלת פעילות התנדבותית. בסניף יופעל גם מיזם ביגודית של ויצו שנועד למכור בגדים יד שנייה בעלות סמלית לטובת סיוע לנזקקים".

 

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *