בית / עמקים / חדשות עמקים / ויצו מחדשת פעילות בנצרת עילית

ויצו מחדשת פעילות בנצרת עילית

אילנית קליינרמן (צילום עצמי
אילנית קליינרמן (צילום עצמי )

בישיבה שהתקיימה בשבוע שעבר בלשכתה של מנכ"ל ויצ"ו יחד עם שמעון גפסו ופעילי ציבור בנצרת עילית, אילנית קליינרמן ודוד כרסנטי. סניף ויצ"ו נצרת עילית עמד לאחרונה בפני סכנת סגירה, לאחר שהפעילות בו הצטמצמה בשנים האחרונות ולא הצדיקה המשך קיומו. בניסיון להציל את הסניף ואת פעילותו למען תושבי העיר, ארגנו פעילי ציבור בנצרת עילית ובראשםגפסו פגישה מיוחדת עם מנכ"ל ויצ"ו שרית ארבל.

קליינרמן: המנכ"ל ארבל נענתה בחיוב והודיעה על חידוש הפעילות בנצרת עילית. בישיבה הוחלט כי בראש קבוצת נשות ויצ"ו בעיר תעמוד אילנית קלינרמן, ודוד כרסנטי יסייע בתחום הלוגיסטי.

"בימים הקרובים נתחיל לגייס מתנדבות מקרב נשות העיר. כי תחום הפעילות של הסניף החדש יהיה רחב ומגוון, החל מסדנאות להעצמת מעמד האישה, יעוץ משפטי וסיוע בקהילה, ועד לפעילות מגוונת בתחום הנוער, הרצאות והפעלת פעילות התנדבותית. בסניף יופעל גם מיזם ביגודית של ויצו שנועד למכור בגדים יד שנייה בעלות סמלית לטובת סיוע לנזקקים".

 

 

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *