מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / התלמיד הושעה מבית הספר, האם התפרעה ואיימה

התלמיד הושעה מבית הספר, האם התפרעה ואיימה

לשכת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושבת נצרת עילית, בת 43, המייחס לה התנהגות פרועה בבית הספר ובהשמעת איומים על חייהן של מורות בית הספר, כולל פסיכולוגית בית הספר וכן על המאבטח.

התובעת המשטרתית, עו"ד סיגל כהן, ציינה כי בתחילת השנה הושעה בנה של הנאשמת מלימודיו עקב התנהגות פרועה והפרעת מורים בשיעור. לדבריה, מנהלת בית הספר התקשרה לאימו של התלמיד על מנת לעדכן אותה בהשעיית בנה. לדברי הפרקליטה, האם פרצה בזעקות על המנהלת בטלפון ומיהרה להגיע לבית הספר. "הנאשמת", מציינת הפרקליטה "גידפה שלוש מורות של בנה וכן את הפסיכולוגית ואיימה עליהן באומרה 'שלא תעיזו לגעת בבן שלי אחרת אפרק אתכן'".

מאבטח בית הספר, שניסה להוציא את הנאשמת, נתקל באיומים כלפיו. בין היתר הטיחה לעברו: "זה היום האחרון שלך בבית הספר, אני אדאג שיפטרו אותך".
משפטה תקיים בימים הקרובים.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *