יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / התלמיד הושעה מבית הספר, האם התפרעה ואיימה

התלמיד הושעה מבית הספר, האם התפרעה ואיימה

לשכת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושבת נצרת עילית, בת 43, המייחס לה התנהגות פרועה בבית הספר ובהשמעת איומים על חייהן של מורות בית הספר, כולל פסיכולוגית בית הספר וכן על המאבטח.

התובעת המשטרתית, עו"ד סיגל כהן, ציינה כי בתחילת השנה הושעה בנה של הנאשמת מלימודיו עקב התנהגות פרועה והפרעת מורים בשיעור. לדבריה, מנהלת בית הספר התקשרה לאימו של התלמיד על מנת לעדכן אותה בהשעיית בנה. לדברי הפרקליטה, האם פרצה בזעקות על המנהלת בטלפון ומיהרה להגיע לבית הספר. "הנאשמת", מציינת הפרקליטה "גידפה שלוש מורות של בנה וכן את הפסיכולוגית ואיימה עליהן באומרה 'שלא תעיזו לגעת בבן שלי אחרת אפרק אתכן'".

מאבטח בית הספר, שניסה להוציא את הנאשמת, נתקל באיומים כלפיו. בין היתר הטיחה לעברו: "זה היום האחרון שלך בבית הספר, אני אדאג שיפטרו אותך".
משפטה תקיים בימים הקרובים.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *