מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / העליון קבע: גדלקין לא יחזיר כספים לקופת העירייה

העליון קבע: גדלקין לא יחזיר כספים לקופת העירייה

אלכס גדלקין
סגן מחדש. אלכס גדלקין (צילום: עצמי)

בית המשפט העליון החליט השבוע לדחות את תביעתה של עיריית נצרת עילית, שדרשה שראש העיר, אלכס גדלקין, יחזיר לקופתה כ- 100 אלף שקלים. מדובר בקדנציה הקודמת, אז שימש גדלקין כסגן ראש העיר והודח על ידי המועצה. גדלקין המשיך לעבוד כרגיל וטען כי ההדחה אינה חוקית. לדיון שנערך ביום שני לא הופיע גדלקין, והעדיף להסתובב בין בתי הספר בעיר, ביום פתיחת שנת הלימודים. את עיריית נצרת עילית יצגה היועצת המשפטית, עו"ד אולגה גורדון.

בית המשפט מתח ביקורת על החלטת בית המשפט המחוזי, אבל יחד עם זאת קיבל את הטענה לפיה גדלקין לא יחזיר כספים משום שהמשיך את עבודתו כרגיל, למרות שהודח על ידי מועצת העיר.

גורם משפטי תקף השבוע את ההחלטה ואמר: "אנחנו מדינת חלם, פשוט עוברים על החוק בחסות החוק. גדלקין פוטר כדין, עשה דין לעצמו והמשיך לעבוד כרגיל, ובית המשפט קובע שהכל תקין".

גדלקין מסר בתגובה: "אני שמח שהפרשה מאחורי. את מיטב זמני ומרצי אני משקיע למען העיר ורווחת תושביה".

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *