בית / עמקים / חדשות עמקים / הלהקה הכי קרבית בצה"ל

הלהקה הכי קרבית בצה"ל

ארבעה נגנים ושני זמרים חברים בלהקת ישיבת ההסדר של נצרת עילית, ככל הידוע, היחידה מבין ישיבות ההסדר בארץ. חברי הלהקה הםף הראל כהן, נגן קלרינט וסקסופון, איתן צ'סטרמן גיטריסט, אלי וינברגר על התופים, הכנר שיש בנאיש והסולנים: נדב זhלברשטיין ואביחי צדוק.

הלהקה מופיעה באירועים עירוניים, חתונות של זוגות שעברו תהליך גיור ובר מצוות. "כולנו חיילים, התגייסנו בחודש יוני ובמרץ אנחנו חוזרים לצבא, לאחר תקופת הלימודים הראשונה בישיבה", מספר הראל כהן

ששת חברי הלהקה מתעתדים לשרת כלוחמים ביחידות קרביות. לכולם פרופיל קרבי וזאת גם הסיבה שאינם יכולים להשתלב בלהקת הרבנות הצבאית או להקה אחרת בצה"ל. איתן צ'טרמן למשל, הגיטריסט של הלהקה, הוא לוחם בצנחנים ובעוד חודשיים אמור להתחיל קורס קצינים. "בגלל שיש לנו פרופיל קרבי, אין לנו שום כוונה לשרת כלהקה צבאית.אנחנו פשוט מנצלים את תקופת הלימודים בישיבה כי לתרום ולהופיע עם הלהקה", מספר הראל.

חברי הלהקה היו רוצים שצה"ל יכיר בפעילות הלהקה בתקופת הלימודים וישקיע בה משאבים מקצועיים כפי שהוא משקיע בלהקות צבאיות. "בשלב זה אנחנו נהנים ממופעים בתוך העיר ולמען הקהילה בבתי כנסת ופרומים דתיים".

הלהקה הופיעה באירוע חגיגת העשור לגרעין התורני "אורות עילית" וזכתה לתגובות נלהבות מצד הקהל.

ישיבת ההסדר של נצרת עילית
ישיבת ההסדר של נצרת עילית (צילום: ישראל פרץ)

 

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *