בית / עמקים / חדשות עמקים / הלהקה הכי קרבית בצה"ל

הלהקה הכי קרבית בצה"ל

ארבעה נגנים ושני זמרים חברים בלהקת ישיבת ההסדר של נצרת עילית, ככל הידוע, היחידה מבין ישיבות ההסדר בארץ. חברי הלהקה הםף הראל כהן, נגן קלרינט וסקסופון, איתן צ'סטרמן גיטריסט, אלי וינברגר על התופים, הכנר שיש בנאיש והסולנים: נדב זhלברשטיין ואביחי צדוק.

הלהקה מופיעה באירועים עירוניים, חתונות של זוגות שעברו תהליך גיור ובר מצוות. "כולנו חיילים, התגייסנו בחודש יוני ובמרץ אנחנו חוזרים לצבא, לאחר תקופת הלימודים הראשונה בישיבה", מספר הראל כהן

ששת חברי הלהקה מתעתדים לשרת כלוחמים ביחידות קרביות. לכולם פרופיל קרבי וזאת גם הסיבה שאינם יכולים להשתלב בלהקת הרבנות הצבאית או להקה אחרת בצה"ל. איתן צ'טרמן למשל, הגיטריסט של הלהקה, הוא לוחם בצנחנים ובעוד חודשיים אמור להתחיל קורס קצינים. "בגלל שיש לנו פרופיל קרבי, אין לנו שום כוונה לשרת כלהקה צבאית.אנחנו פשוט מנצלים את תקופת הלימודים בישיבה כי לתרום ולהופיע עם הלהקה", מספר הראל.

חברי הלהקה היו רוצים שצה"ל יכיר בפעילות הלהקה בתקופת הלימודים וישקיע בה משאבים מקצועיים כפי שהוא משקיע בלהקות צבאיות. "בשלב זה אנחנו נהנים ממופעים בתוך העיר ולמען הקהילה בבתי כנסת ופרומים דתיים".

הלהקה הופיעה באירוע חגיגת העשור לגרעין התורני "אורות עילית" וזכתה לתגובות נלהבות מצד הקהל.

ישיבת ההסדר של נצרת עילית
ישיבת ההסדר של נצרת עילית (צילום: ישראל פרץ)

 

 

בדוק גם

איגור אנטונוב

גובר החשש לחייו של הנעדר איגור אנטונוב מנצרת עילית

נעדר כבר למעלה מ- 48 שעות ובמשטרה מודים כי אין להם קצה חוט בפרשה, בשל העובדה שהנעדר ניתק את עצמו מהדיגיטל, מה שמקשה על מלאכת איתורו.

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *