בית / עמקים / חדשות עמקים / הוטרינר העירוני: "תודה לאל שזה נגמר כך"

הוטרינר העירוני: "תודה לאל שזה נגמר כך"

עץ ברוש שמתנשא לגובה 20 מטרים התמוטט, בעקבות מזג האוויר הסוער, ונחת על מכונית חונה בנצרת עילית. למרבה המזל, איש לא היה ברכב ולמרבה ההפתעה, אפילו המכונית כמעט ולא ניזוקה. בעל הרכב מסוג מאזדה 3 הוא במקרה הוטרינר העירוני של נצרת עילית ד"ר עיסאם בריק. ד"ר בריק חזר אתמול בשעות הערב לביתו יחד עם בנו הקטן. מזג האוויר היה סוער ורוחות חזקות נשבו במהירות של 80 קמ"ש. "הגעתי בסביבות שמונה בערב, הסערה הייתה בעיצומה", שחזר בריק, "כעבור שעה, בסביבות תשע בערב, שמעתי דפיקות חזקות בדלת. השכנה הגיעה אליי מבוהלת. היא סיפרה שעץ ברוש ענק  התמוטט סמוך לביתם  ונחת הישר על המכונית שלי".

ד"ר בריק מספר כי השכנה שמחה למצוא אותו בבית. היא מספרת: "שמעתי חבטה חזקה ויצאתי החוצה. ראיתי שהעץ נפל על המכונית". ד"ר בריק: "יצאנו החוצה והמחזה היה מבהיל. כמעט ולא ניתן היה לראות את המכונית, היא היתה מכוסה כולה בירוק".

ד"ר בריק מיהר להזעיק את פקחי העירייה, שהסירו את המפגע לעוברים ושבים. ההפתעה גדולה עוד יותר הייתה כשגילו כי לרכב כמעט ולא נגרם נזק. "כנראה שהמזל עמד לצידנו באותו יום ותודה לאל שכך זה נגמר", סיכם.

המכונית של ד"ר בריק (צילום: עיסאם בריק)

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *