בית / עמקים / חדשות עמקים / כתב אישום נגד אם שהשאירה בחודש אוגוסט תאומים ברכב

כתב אישום נגד אם שהשאירה בחודש אוגוסט תאומים ברכב

פרקליטות מחוז צפון הגישה באמצעות עו"ד אורית קורין לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד אם בת 24 תושבת כפר בצפון שהשאירה את שני ילדה לבדם ברכב נעול בנצרת עילית בקיץ האחרון, אשר חולצו מהרכב לאחר שפקח הזעיק את כוחות המשטרה ומד"א למקום. כתב האישום מייחס לאם ביצוע עבירה של הפרת חובה של הורה או אחראי.

תינוק ברכב
צילום אילוסטרציה- פנתרמדיה

מכתב האישום בתאריך כי בחודש אוגוסט,  בשעה 09:33 בבוקרו של יום קיץ חם ברחוב ציפורי בנצרת עילית השאירה הנאשמת את שני ילדיה הקטינים -תאומים בני שנה וחצי ברכבה, כאשר הינם רתומים לכיסאות הבטיחות, נעלה את הרכב והלכה מהמקום ביחד עם בתה הנוספת, וזאת בידיעה כי היא משאירה את הקטינים לבדם ברכב הנעול וכי היא מותירה אותם חסרי אונים. בסמוך לשעה 09:55 הבחין פקח בעירייה בקטינים הישובים רתומים בכיסאות הבטיחות שלהם בתוך הרכב כאשר הם מזיעים בצורה רבה ופניהם אדומים. הרכב היה נעול והחלון הימני קדמי היה פתוח בכעשרה ס"מ. הפקח הזעיק מיד את כוחות המשטרה ומד"א למקום והקטינים חולצו מהרכב בשלום. הנאשמת שבה למקום רק בסמוך לשעה 10:00 והקטינים פונו לבית החולים העמק בעפולה שם טופלו בהזלפת נוזלים דרך הוריד.

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *