בית / עמקים / חדשות עמקים / כתב אישום נגד אם שהשאירה בחודש אוגוסט תאומים ברכב

כתב אישום נגד אם שהשאירה בחודש אוגוסט תאומים ברכב

פרקליטות מחוז צפון הגישה באמצעות עו"ד אורית קורין לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד אם בת 24 תושבת כפר בצפון שהשאירה את שני ילדה לבדם ברכב נעול בנצרת עילית בקיץ האחרון, אשר חולצו מהרכב לאחר שפקח הזעיק את כוחות המשטרה ומד"א למקום. כתב האישום מייחס לאם ביצוע עבירה של הפרת חובה של הורה או אחראי.

תינוק ברכב
צילום אילוסטרציה- פנתרמדיה

מכתב האישום בתאריך כי בחודש אוגוסט,  בשעה 09:33 בבוקרו של יום קיץ חם ברחוב ציפורי בנצרת עילית השאירה הנאשמת את שני ילדיה הקטינים -תאומים בני שנה וחצי ברכבה, כאשר הינם רתומים לכיסאות הבטיחות, נעלה את הרכב והלכה מהמקום ביחד עם בתה הנוספת, וזאת בידיעה כי היא משאירה את הקטינים לבדם ברכב הנעול וכי היא מותירה אותם חסרי אונים. בסמוך לשעה 09:55 הבחין פקח בעירייה בקטינים הישובים רתומים בכיסאות הבטיחות שלהם בתוך הרכב כאשר הם מזיעים בצורה רבה ופניהם אדומים. הרכב היה נעול והחלון הימני קדמי היה פתוח בכעשרה ס"מ. הפקח הזעיק מיד את כוחות המשטרה ומד"א למקום והקטינים חולצו מהרכב בשלום. הנאשמת שבה למקום רק בסמוך לשעה 10:00 והקטינים פונו לבית החולים העמק בעפולה שם טופלו בהזלפת נוזלים דרך הוריד.

 

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *