בית / עמקים / חדשות עמקים / ההר הוליד סטייק משובח

ההר הוליד סטייק משובח

 במרכזון כושל ברחוב יקינטון, בשכונת הר יונה בנצרת עילית, צצה לפני כחודש מסעדה ארגנטינאית אותנטית, אסדו אל צ'ה. רבים הסתכלו על ג'ורג' קרומוי, בן 55, מי שפתח את המסעדה כעל משוגע. קרומוי מסביר שזה בדיוק המקום שחיפש.

קרומוי, נשוי לרונית ואב לשתי בנות ובן זקונים, עלה לישראל לפני שנה וחודש ודובר עברית רהוטה. "הייתי בארץ בשנת 80, למדתי באוניברסיטה, התחתנתי עם בת נהלל- רונית, שהתעקשה שנדבר בבית עברית כדי שזו תהיה שפת האם של הילדים. לכן אני יודע היטב את השפה".

איך עלה הרעיון לפתוח מסעדה דווקא שם?

"הייתי בניו אורלינס, רציתי לאכול, אמרו לי שיש מסעדה טובה בצד השני של העיר, אבל הזהירו אותי שזה הצד הרע של העיר. לא התעצלתי ונסעתי לשם, המקום היה מפוצץ באנשים ואוכל מעולה. זה נכנס לי לראש, הבנתי שכשיש אוכל טוב, אנשים יגיעו לכל מקום", הוא מסביר את החלטתו.

ג'ורג' קרומוי
דברו עברית בארגנטינה. ג'ורג' קרומוי (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

שוקי כץ (צילום עצמי)

מגדל העמק: הציונות הדתית חוברת ליקי בן חיים

בן חיים: "אני גאה ונרגש לאחד לרשימתי כוחות חדשים ורעננים, כוחות איכותיים שהגיעו לעיר מתוך אידיאולוגיה ורצון לבצע שינוי בעיר. אין לי ספק שזוהי יריית הפתיחה ובקרוב נחשוף מצטרפים נוספים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *