בית / עמקים / חדשות עמקים / ההר הוליד סטייק משובח

ההר הוליד סטייק משובח

 במרכזון כושל ברחוב יקינטון, בשכונת הר יונה בנצרת עילית, צצה לפני כחודש מסעדה ארגנטינאית אותנטית, אסדו אל צ'ה. רבים הסתכלו על ג'ורג' קרומוי, בן 55, מי שפתח את המסעדה כעל משוגע. קרומוי מסביר שזה בדיוק המקום שחיפש.

קרומוי, נשוי לרונית ואב לשתי בנות ובן זקונים, עלה לישראל לפני שנה וחודש ודובר עברית רהוטה. "הייתי בארץ בשנת 80, למדתי באוניברסיטה, התחתנתי עם בת נהלל- רונית, שהתעקשה שנדבר בבית עברית כדי שזו תהיה שפת האם של הילדים. לכן אני יודע היטב את השפה".

איך עלה הרעיון לפתוח מסעדה דווקא שם?

"הייתי בניו אורלינס, רציתי לאכול, אמרו לי שיש מסעדה טובה בצד השני של העיר, אבל הזהירו אותי שזה הצד הרע של העיר. לא התעצלתי ונסעתי לשם, המקום היה מפוצץ באנשים ואוכל מעולה. זה נכנס לי לראש, הבנתי שכשיש אוכל טוב, אנשים יגיעו לכל מקום", הוא מסביר את החלטתו.

ג'ורג' קרומוי
דברו עברית בארגנטינה. ג'ורג' קרומוי (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *