יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / הברכה שלו מכניסה אור לחיים

הברכה שלו מכניסה אור לחיים

האדמו"ר מקאלוב שליט"א יגיע בשבוע הבא בעפולה. מייחסים לו לחיצת היד שממיסה לבבות, ברכות שמכניסות אור לחיים. האדמו"ר מקאלוב ישהה בעפולה במשך תשעה ימים, ויקבל קהל במרבית שעות היום. הוא אינו קוסם, הוא פשוט בונה כלי בנפש היהודי, ועל ידי כך יש מקום לברכות לחו"ל. האדמו"ר יודע לחדור לנבכי הנפש, ולהוציא יהודים שמחים. "נא להגיע בלי כסף" מבקש האדמו"ר .

האדמו"ר מקאלוב שליט"א
"נא להגיע בלי כסף". האדמו"ר מקאלוב שליט"א (צילום: עצמי)

האדמו"ר ממשיך שלשלת הקודש של 230 שנה מאבותיו הצדיקים מנהיגי עדות חסידים בהונגריה – רומניה – פולניה, והגיע מאירופה אחרי השואה ביחד עם הוריו לניו יורק, אביו הקדוש ניהל את עדת תלמידיו וחסידיו עד פטירתו בשנת תשל”ח, ואז הוכתר למלא מקומו כרבם ומאורם של חסידות קאלוב.

רוח ד' אשר נחה על כ"ק האדמו"ר שליט"א ניכרה על פניו לצדיקים גדולי עולם עוד בהיותו עלם צעיר. כאשר הגיע לראשונה לארה"ב, נסע לנתיבות להתברך מהצדיק הבבא סאלי. כאשר נכנס אל הקודש פנימה קיבלו הבבא סאלי בהתייחסות מיוחדת שהייתה שמורה אצלו לאנשים מיוחדים. כיבדו וחיבבו עד מאוד וציוה לערוך סעודה לכבודו ושהו יחדיו שעה ערוכה.

האדמו"ר אינו חוסך מזמנו היקר, עוזב תלמידיו ועדת חסידיו ונודד ברחבי העולם להגיע לכל קהילה יהודית, מזה כארבעים שנה בלי הפסק, ובמשך השנים ביקר ביותר מ-58 מדינות ברחבי העולם ובמאות בתי ספר, והכול רק כדי לחזק, לעודד, לברך, ולייעץ לגברים ונשים בחורים ובחורות מכל עדות והחוגים ומכל הגילים, ולעודדם ולברכם מעומק הלב.

 

בדוק גם

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *