יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / האם שכחו להציב את דגל ישראל בבית יד לבנים?

האם שכחו להציב את דגל ישראל בבית יד לבנים?

נצרת עילית התמלאה בחודש האחרון בדגלי מדינת ישראל. ראש העירייה שמעון גפסו, דאג לתלות את דגלי ישראל בכל פינות העיר, חלקם דגלים ענקים במיוחד במקומות אסטרטגיים בעיר, שהצליחו להכעיס את התושבים הערבים, שטענו לפרובוקציה מכוונת.

אלא שלפחות במקום אחד נרדמו פרנסי נצרת עילית בשמירה, ולא הציבו שם דגל לאום, למרות שבמקום מוצב תורן: בית יד לבנים בעיר.דווקא באנדרטה לזכר עשרות החללים בני העיר שנפלו במערכות ישראל, מישהו שכח להציב את דגל המדינה.

בית יד לבנים בנצרת עילית
חשש שיחללו את הדגל? בית יד לבנים בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

בעבר טענו גורמים בעירייה כי הם חוששים כי יהיו כאלה שיחללו את הדגל ולכן לא הציבו אותו במקום, אלא שלא רבים יודעים כי במקום מוצבת מצלמה, ולכן טענה זו בטלה בשישים. "אם מישהו ינסה להשחית את הדגל ביד לבנים, תוך דקות ספורות אפשר יהיה להגיע למקום ולתפוס אותו על חם", אמר השבוע גורם בעירייה.

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה: "בדרך קבע מוצבים במתחם יד לבנים דגל הלאום ודגל העיר. מעת לעת, בשל בלאי, העירייה מחליפה את הדגלים. אנו מודים לעיתון על תשומת הלב וההערה המאירה".

בדוק גם

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

אבי אבגי (צילום חגאג רחאל)

השופט גרינפלד גנב את ההצגה בדרבי הנצרתי

גרינפלד פסק על שני פנדלים מעוררי מחלוקת לטובת אחי נצרת. כמו כן הרחיק את שוער נצרת עילית, אבי איבגי, כששלף לעברו שני כרטיסים צהובים בזה אחר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *