בית / עמקים / חדשות עמקים / האם שכחו להציב את דגל ישראל בבית יד לבנים?

האם שכחו להציב את דגל ישראל בבית יד לבנים?

נצרת עילית התמלאה בחודש האחרון בדגלי מדינת ישראל. ראש העירייה שמעון גפסו, דאג לתלות את דגלי ישראל בכל פינות העיר, חלקם דגלים ענקים במיוחד במקומות אסטרטגיים בעיר, שהצליחו להכעיס את התושבים הערבים, שטענו לפרובוקציה מכוונת.

אלא שלפחות במקום אחד נרדמו פרנסי נצרת עילית בשמירה, ולא הציבו שם דגל לאום, למרות שבמקום מוצב תורן: בית יד לבנים בעיר.דווקא באנדרטה לזכר עשרות החללים בני העיר שנפלו במערכות ישראל, מישהו שכח להציב את דגל המדינה.

בית יד לבנים בנצרת עילית
חשש שיחללו את הדגל? בית יד לבנים בנצרת עילית (צילום: יצחק סולומון)

בעבר טענו גורמים בעירייה כי הם חוששים כי יהיו כאלה שיחללו את הדגל ולכן לא הציבו אותו במקום, אלא שלא רבים יודעים כי במקום מוצבת מצלמה, ולכן טענה זו בטלה בשישים. "אם מישהו ינסה להשחית את הדגל ביד לבנים, תוך דקות ספורות אפשר יהיה להגיע למקום ולתפוס אותו על חם", אמר השבוע גורם בעירייה.

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה: "בדרך קבע מוצבים במתחם יד לבנים דגל הלאום ודגל העיר. מעת לעת, בשל בלאי, העירייה מחליפה את הדגלים. אנו מודים לעיתון על תשומת הלב וההערה המאירה".

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *