בית / עמקים / חדשות עמקים / האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני

האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני

ניצחון ליו"ר ההסתדרות במרחב העמקים, לאון פרץ, שפנה לבית המשפט, בבקשה שיורה לעיריית נצרת עילית להסיר את המיקרופונים והמצלמות, שהתקינה לאחרונה במוקד העירוני בעירייה.

מהלך לא חוקי. יו"ר ההסתדרות במרחב העמקים לאון פרץ (צילום: ישראל פרץ)

השבוע התקשרה היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד אולגה גורדון, והודיעה לפרץ כי המיקרופונים והמצלמות הוסרו, וביקשה שיפסיק את ההליך המשפטי נגד העירייה.

פרץ נשמע מסופק: "אני שמח שראש העירייה שמעון גפסו, החליט לאחר הרבה שכנועים, להסיר את המיקרופונים והמצלמות במוקד העירוני. אני חושב שזה יום שמח לעובדים, שהרגישו מאוימים ועבדו בתחושה של מעקב תמידי. כנראה שראש העיר בחר לא להתמודד עם הנושא משפטית, והעדיף להסיר את המצלמות והמיקרופונים. כנראה שהוא הבין שהמהלך אינו חוקי".

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה: "המצלמות הוצבו מלכתחילה במטרה לשפר את איכות השירות לציבור וזאת בעקבות תלונות של תושבים. בפרק הזמן שחלף מאז הצבת המצלמות, חל שיפור ניכר באיכות השירות וקיטון משמעותי בכמות התלונות. לפיכך, בקשתו של יו"ר ההסתדרות לאון פרץ נענתה במיידי. העירייה תמשיך לפעול כל העת לשיפור איכות השירות לתושביה".

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

ירון הוכנבוים

הפועל נצרת עילית כבר במקום ה- 4

ברה הערב 0-1 על עירוני נשר והתברגה במקום השני בטבלה, 2 נקודות בלבד פחות מהמקום ממנו עולים לליגת העל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *