בית / עמקים / חדשות עמקים / האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני

האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני

ניצחון ליו"ר ההסתדרות במרחב העמקים, לאון פרץ, שפנה לבית המשפט, בבקשה שיורה לעיריית נצרת עילית להסיר את המיקרופונים והמצלמות, שהתקינה לאחרונה במוקד העירוני בעירייה.

מהלך לא חוקי. יו"ר ההסתדרות במרחב העמקים לאון פרץ (צילום: ישראל פרץ)

השבוע התקשרה היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד אולגה גורדון, והודיעה לפרץ כי המיקרופונים והמצלמות הוסרו, וביקשה שיפסיק את ההליך המשפטי נגד העירייה.

פרץ נשמע מסופק: "אני שמח שראש העירייה שמעון גפסו, החליט לאחר הרבה שכנועים, להסיר את המיקרופונים והמצלמות במוקד העירוני. אני חושב שזה יום שמח לעובדים, שהרגישו מאוימים ועבדו בתחושה של מעקב תמידי. כנראה שראש העיר בחר לא להתמודד עם הנושא משפטית, והעדיף להסיר את המצלמות והמיקרופונים. כנראה שהוא הבין שהמהלך אינו חוקי".

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה: "המצלמות הוצבו מלכתחילה במטרה לשפר את איכות השירות לציבור וזאת בעקבות תלונות של תושבים. בפרק הזמן שחלף מאז הצבת המצלמות, חל שיפור ניכר באיכות השירות וקיטון משמעותי בכמות התלונות. לפיכך, בקשתו של יו"ר ההסתדרות לאון פרץ נענתה במיידי. העירייה תמשיך לפעול כל העת לשיפור איכות השירות לתושביה".

 

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט

רוני ליקוורניק, ברכה ברוב ועירית שחר, היו ברשימה בראשות גפסו וכעת העתיקו את תמיכתם והזדהותם ברשימה 'נצרת עלית החדשה בראשות רונן פלוט'. השלושה הצהירו על כך בישיבת ההזדהות ואמרו כי הם תומכים בפלוט וברשימתו תוך שהם מרעיפים מחמאות על פלוט ועשייתו הרבה.

ברונפמן והיצירה שלו באמסטרדם ( צילום עצמי)

האומן ממגדל העמק כבש גם את קירות אמסטרדם

בנצי ברופמן הגשים חלום כאשר הוסיף לרזומה שלו ציורי גרפיטי במתחם ענק של אמנות רחוב בהולנד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *