יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני
מצלמת אבטחה
מצלמת אבטחה (צילום: פנתרמדיה)

האח הגדול לא יבקר יותר במוקד העירוני

ניצחון ליו"ר ההסתדרות במרחב העמקים, לאון פרץ, שפנה לבית המשפט, בבקשה שיורה לעיריית נצרת עילית להסיר את המיקרופונים והמצלמות, שהתקינה לאחרונה במוקד העירוני בעירייה.

מהלך לא חוקי. יו"ר ההסתדרות במרחב העמקים לאון פרץ (צילום: ישראל פרץ)

השבוע התקשרה היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד אולגה גורדון, והודיעה לפרץ כי המיקרופונים והמצלמות הוסרו, וביקשה שיפסיק את ההליך המשפטי נגד העירייה.

פרץ נשמע מסופק: "אני שמח שראש העירייה שמעון גפסו, החליט לאחר הרבה שכנועים, להסיר את המיקרופונים והמצלמות במוקד העירוני. אני חושב שזה יום שמח לעובדים, שהרגישו מאוימים ועבדו בתחושה של מעקב תמידי. כנראה שראש העיר בחר לא להתמודד עם הנושא משפטית, והעדיף להסיר את המצלמות והמיקרופונים. כנראה שהוא הבין שהמהלך אינו חוקי".

מעיריית נצרת עילית נמסר בתגובה: "המצלמות הוצבו מלכתחילה במטרה לשפר את איכות השירות לציבור וזאת בעקבות תלונות של תושבים. בפרק הזמן שחלף מאז הצבת המצלמות, חל שיפור ניכר באיכות השירות וקיטון משמעותי בכמות התלונות. לפיכך, בקשתו של יו"ר ההסתדרות לאון פרץ נענתה במיידי. העירייה תמשיך לפעול כל העת לשיפור איכות השירות לתושביה".

 

בדוק גם

שמעון גפסו

נצרת עילית: משרד הפנים אישר את תקציב העירייה

התקציב שהוכן בהובלת ראש העיר שמעון גפסו, גדל השנה ב 10 מיליון שקלים ומסתכם ב-278 מיליון שקלים. לתקציב השוטף יתווספו תקציבי פיתוח מיוחדים בסדר גודל של עשרות מיליונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *