מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / גפסו: "אם יהיה קלון, אפרוש ולא אערער לעליון"

גפסו: "אם יהיה קלון, אפרוש ולא אערער לעליון"

שמעון גפסו בבית המשפט
שמעון גפסו בבית המשפט (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ראש  עיריית נצרת עילית המושעה, שמעון גפסו, שהורשע בסוף השבוע בקבלת שוחד, בבית משפט השלום בחיפה, הודיע כי אם יוחלט שיש קלון בעבירה, לא יערער לבית המשפט העליון. המשמעות: בחירות לראשות העירייה בתוך 60 ימים. "אם יחליט בית המשפט להוסיף קלון להרשעתי, אוציא מיד הודעת התפטרות, אין בכוונתי לערער על החלטת בית המשפט, עייפתי ממאבקים משפטיים, ומעל לכל אני סבור כי תושבי נצרת עילית סבלו די והותר מחוסר היציבות והגיע הזמן שיבחרו ראש עיר קבוע".

גפסו הוסיף ואמר כי: "38 שנים שרתתי במסירות את המדינה שאני אוהב, את העיר שאני אוהב ואת הציבור שאני אוהב. אם ימנע ממני להמשיך זאת כנבחר ציבור – אמשיך את חיי, אפנה לעיסוקים אחרים, ואמצא את הדרך להמשיך לתרום".
על החלטת בית המשפט מסוף השבוע אמר גפסו: "יש לי השגות רבות על ההחלטה, אבל זוהי התוצאה של ההליך המשפטי ולפעמים צריך לקחת אחריות, עם כל הקושי, גם כשיש תחושת עוול וחוסר צדק".

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *