יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / גפסו: "אם יהיה קלון, אפרוש ולא אערער לעליון"

גפסו: "אם יהיה קלון, אפרוש ולא אערער לעליון"

שמעון גפסו בבית המשפט
שמעון גפסו בבית המשפט (צילום: אדריאן הרבשטיין)

ראש  עיריית נצרת עילית המושעה, שמעון גפסו, שהורשע בסוף השבוע בקבלת שוחד, בבית משפט השלום בחיפה, הודיע כי אם יוחלט שיש קלון בעבירה, לא יערער לבית המשפט העליון. המשמעות: בחירות לראשות העירייה בתוך 60 ימים. "אם יחליט בית המשפט להוסיף קלון להרשעתי, אוציא מיד הודעת התפטרות, אין בכוונתי לערער על החלטת בית המשפט, עייפתי ממאבקים משפטיים, ומעל לכל אני סבור כי תושבי נצרת עילית סבלו די והותר מחוסר היציבות והגיע הזמן שיבחרו ראש עיר קבוע".

גפסו הוסיף ואמר כי: "38 שנים שרתתי במסירות את המדינה שאני אוהב, את העיר שאני אוהב ואת הציבור שאני אוהב. אם ימנע ממני להמשיך זאת כנבחר ציבור – אמשיך את חיי, אפנה לעיסוקים אחרים, ואמצא את הדרך להמשיך לתרום".
על החלטת בית המשפט מסוף השבוע אמר גפסו: "יש לי השגות רבות על ההחלטה, אבל זוהי התוצאה של ההליך המשפטי ולפעמים צריך לקחת אחריות, עם כל הקושי, גם כשיש תחושת עוול וחוסר צדק".

 

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *