בית / עמקים / חדשות עמקים / תושבת נצרת עילית שמצאה את התינוקת: " ראיתי אותה רגע לפני שחצתה את הכביש"

תושבת נצרת עילית שמצאה את התינוקת: " ראיתי אותה רגע לפני שחצתה את הכביש"

אילנה טל
מזל שהתינוקת בריאה. אילנה טל (צילום עצמי)

כשאילנה טל, בעלת מכולת בשכונת שלום בנצרת עילית, הבחינה ביום אתמול  השבוע, בפעוטה כבת שנתיים משוטטת לבדה ברחוב, היא שפשפה את עיניה ולרגע עלתה בראשה מחשבה כי היא הוזה בגלל החום הכבד. טל יצאה מן המכולת לכיוון הפעוטה.

ל"בלינקר" היא מספרת: "היא עמדה ליד תחנת אוטובוס וחשבתי שההורים שלה בטח נמצאים בסביבה, אולי יושבים בתחנה ונמצאים איתה בקשר עין. כשלא ראיתי אף מבוגר בסביבה החלטתי ללכת בעקבות הפעוטה ולא לעזוב אותה. זה היה הזוי לגמרי. ילדה בת שנתיים עמדה על המדרכה והתחילה לחצות כביש. מיד הגעתי אליה ולקחתי אותה אליי. הבנתי שהיא יצאה מבית בשכונה, אבל לא היה לי מושג מהיכן. למקום  הגיעה ניידת עם שוטר ושוטרת שטיילו בשכונה עם הפעוטה עד שאחד הילדים זיהה אותה. התברר שהיא הייתה בהשגחת אחותה הגדולה, האחות נרדמה והפעוטה פתחה את הדלת ויצאה לטייל בשכונה. מה שחשוב זה שהתינוקת נמצאה בריאה ושלמה והכל נגמר בטוב", מסכמת טל.

 

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מעניק מדליות למשתתפים (צילום עצמי)

סיירות מטכ"ל, צנחנים וגולני רצו לצד חניכי מכינת תבור ותושבי נצרת עילית במרוץ עדן

הבוקר התקיים בנצרת עילית מרוץ עדן, לזכרו של חלל צה''ל עדן אטיאס הי''ד, אשר נרצח על ידי מחבל בדרכו לבסיס בהיותו באוטובוס

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *