יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / בנצרת עילית מנסים לעקוף את היועצת המשפטית

בנצרת עילית מנסים לעקוף את היועצת המשפטית

חברי מועצת העיר נצרת עילית, בשבתם כמליאה לתכנון ובניה, ביום שני האחרון, החליטו שלא להסתפק בחוות דעתה של היועצת המשפטית של העירייה עו"ד אולגה גורדון, ולבקש חוות דעת נוספת של עו"ד חיצוני. בשלב זה, עד לקבלת חוות הדעת של היועץ החיצוני, הוחלט להקפיא את כל ההליכים.

סגן ראש העירייה אלכס גופמן שהעלה את ההצעה הסביר, כי החוק מאפשר למועצה להתייעץ עם עו"ד חיצוני לפני קבלת החלטות בנושאים שונים.

"אחרי שהיועצת המשפטית הבהירה לחברי הוועדה שקבלת החלטות לא נכונות עלולה להביא אותם לשבת בכלא, החלטתי שהתייעצות עם עו"ד חיצוני היא פעולה מחויבת המציאות", אמר גופמן והוסיף כי "חברי מועצת העיר אינם מהנדסים ואינם יועצים משפטיים. אנחנו כאן כדי לעשות למען העיר והתושבים. מותר לנו להתייעץ עם עו"ד חיצוני לפני קבלת החלטות".

עו"ד אולגה גורדון (צילום: ישראל פרץ)
עו"ד אולגה גורדון (צילום: ישראל פרץ)

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *