בית / עמקים / חדשות עמקים / בנצרת עילית מנסים לעקוף את היועצת המשפטית

בנצרת עילית מנסים לעקוף את היועצת המשפטית

חברי מועצת העיר נצרת עילית, בשבתם כמליאה לתכנון ובניה, ביום שני האחרון, החליטו שלא להסתפק בחוות דעתה של היועצת המשפטית של העירייה עו"ד אולגה גורדון, ולבקש חוות דעת נוספת של עו"ד חיצוני. בשלב זה, עד לקבלת חוות הדעת של היועץ החיצוני, הוחלט להקפיא את כל ההליכים.

סגן ראש העירייה אלכס גופמן שהעלה את ההצעה הסביר, כי החוק מאפשר למועצה להתייעץ עם עו"ד חיצוני לפני קבלת החלטות בנושאים שונים.

"אחרי שהיועצת המשפטית הבהירה לחברי הוועדה שקבלת החלטות לא נכונות עלולה להביא אותם לשבת בכלא, החלטתי שהתייעצות עם עו"ד חיצוני היא פעולה מחויבת המציאות", אמר גופמן והוסיף כי "חברי מועצת העיר אינם מהנדסים ואינם יועצים משפטיים. אנחנו כאן כדי לעשות למען העיר והתושבים. מותר לנו להתייעץ עם עו"ד חיצוני לפני קבלת החלטות".

עו"ד אולגה גורדון (צילום: ישראל פרץ)
עו"ד אולגה גורדון (צילום: ישראל פרץ)

בדוק גם

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *