יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / בית המשפט הקפיא מינוי מנכ"ל חדש לעיריית נצרת עילית

בית המשפט הקפיא מינוי מנכ"ל חדש לעיריית נצרת עילית

עו"ד ערן בר רבי (צילום: דן גושן)
עו"ד ערן בר רבי (צילום: דן גושן)

עו"ד ערן בר רבי, באמצעות התנועה לאיכות השלטון בישראל, הגיש לבית הדין האזורי לעבודה בנצרת עילית, כתב תביעה ובקשה למתן סעדים ארעיים למניעת פיטוריו ואיוש משרתו של מנכ"ל עיריית נצרת עילית, הוא ערן בר-רבי.

בית הדין האזורי לעבודה קיבל אתמול, ראשון, את הבקשה וקבע כי על ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו ועיריית נצרת עילית להימנע מאיוש המשרה של מנכ"ל  באופן קבוע או זמני, עד להחלטה אחרת של בית הדין. זאת ועוד, בית הדין נתן צו מניעה ארעי, המחייב את ראש העיר להימנע מנקיטה בכל צעד או החלטה בכל הנוגע לתפקיד של מנכ"ל עיריית נצרת עילית עד להחלטה אחרת של בית הדין, לרבות פגיעה בסמכות ו/או במעמד.

בנוסף, הוגש גם כתב תביעה ובו בקשה למתן צו המצהיר על בטלות החלטתו של ראש עיריית נצרת עילית, מר שמעון גפסו, לפטר את מנכ"ל העירייה, עו"ד ערן בר-רבי, נוכח העובדה כי ההחלטה ניתנה בניגוד לדין, ללא נימוק ענייני, ללא שימוע כדין, ללא תשתית עובדתית ראויה, תוך שקילת שיקולים זרים ומטעמים פסולים, ובנסיבות בהן השעייתו של ראש העירייה צפויה להתחדש כבר בשבועות הקרובים.

בתביעה אשר הוגשה התבקש מתן צו המצהיר כי נוכח הפגמים שנפלו בהליכי פיטוריו, ימשיך עו"ד ערן בר-רבי לכהן בתפקידו כמנכ"ל עיריית נצרת עילית, בהתאם למעמדו ועל כל סמכויותיו, עד למתן החלטה על-ידי הוועדה לבחינת השעיית ראשי רשויות מקומיות באשר להשעייתו של מר שמעון גפסו מתפקידו בשל הגשת כתב אישום שני כנגדו.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *