מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / בגיל 50 היא עזבה את המפעל והתחילה מחדש

בגיל 50 היא עזבה את המפעל והתחילה מחדש

אתי רייבי
לא לפחד. אתי רייבי (צילום: עצמי)

אפילו בחלומות הכי ורודים שלה לא חלמה אתי רייבי ממגדל העמק, שהשינוי שעשתה בחייה יספק אותה כל כך. אתי רייבי עזבה את עבודתה במפעל, וכיום במשך כשלוש שנים משמשת כעובדת שכונתית באגף לשירותים חברתיים.

רייבי, החלה את פעילותה הקהילתית בהתנדבות בעיר בתחומים שונים, בסיירת הורים, ועדי הורים: "לא דמיינתי שאעזוב מקום עבודה בגיל 50 ואתחיל דרך חדשה, שאצא ללימודים ואף אקבל תעודה מטעם בית הספר המרכזי להכשרת עובדים בשירותים חברתיים, שעבורי היא כמו תואר. ללא תמיכת העירייה זה לא היה קורה.

"אני קוראת לכל הנשים שחוששות לעשות שינוי- לא לפחד ולקחת הזדמנויות חדשות בשתי ידיים. תוך כדי התנדבות גיליתי צד בעירייה שלא ידעתי שהוא קיים. תמיד יש מישהו שהקשיב לצרכים ולבעיות. תמיד הדלתות פתוחות לתושבים".

הסיפור המלא ביום שישי בידיעות הגליל

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *