בית / עמקים / חדשות עמקים / באה לחזק, יוצאת מחוזקת

באה לחזק, יוצאת מחוזקת

יותר משני עשורים בילתה חנה מאירסון במחיצת חולים. אחרי תקופה של כמעט מחצית חיים, טבעי היה שתניח לסיפורי החולי ותהנה בנעימים משנות הפנסיה בחיק משפחתה האוהבת.

אבל חנה חשבה אחרת. היא לקחה  על עצמה לנהל את  סניף האגודה למלחמה בסרטן ולהקדיש את כל זמנה למען החולים.

"זה סיפוק אדיר", היא מסבירה "אני באה לחזק את האנשים ויוצאת מחוזקת".  

חנה מאירסון
חנה מאירסון (צילום עצמי)

חנה מתגוררת בנצרת עילית כבר  43 שנים. היא הגיעה מבאר שבע לאחר שנישאה לבן העיר, זאב מאירסון. יחד הם הקימו משפחה לתפארת עם שלושה ילדים מוצלחים: חנן, 42 , איש שיווק, שגית, 41, אשת חינוך ונועה בת 33,רכזת הדרכה בבית חולים באר יעקב.

שמונה נכדים יש לבני הזוג מאירסון וכול אחד מהם זוכה לאהבה אין קץ מסבא וסבתא, שמתגוררים ברחוב חרמון.

חנה, אחות מוסמכת במקצועה,שימשה במשך למעלה מ 20- שנה כמנהלת מרפאת שירותי בריאות כללית בשכונת הר יונה. במסגרת תפקידה הייתה במגע הדוק חולים ובני משפחותיהם, שימשה עבורם כתובת ואוזן קשבת. כשיצאה לגמלאות,לפני שנתיים, החליטה להקדיש את זמנה לאגודה למלחמה בסרטן.

למה דווקא האגודה למלחמה בסרטן?

"כי באופי שלי אני בן אדם של נתינה. הנושא מאוד קרוב ללבי, עסקתי בו במשך עבודתי במרפאה ולצערי, הוא מאוד אקטואלי. אין כמעט משפחה שלא נגועה במחלה ויש צורך אמיתי בהתגייסות של כל המשאבים על מנת להלחם בה".

יום ההתרמה השנתי לאגודה למלחמה בסרטן יצוין במבצע "הקש בדלת" שיתקיים ב- 26 באוקטובר 2014. "אני קוראת לכל התושבים לתרום, כל אחד כפי יכולתו, למען מטרה חשובה זו", אומרת מאירסון.

הראיון המלא בעיתון ידיעות הגליל

 

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *