מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "אני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי במשטרה"

"אני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי במשטרה"

אלכס גופמן  (צילום: יצחק סולמון)
נחוש. אלכס גופמן (צילום: יצחק סולמון)

העיניים הופנו השבוע לבית משפט השלום בחיפה, שם העיד סגן ראש עיריית נצרת עילית, אלכס גופמן, במשפט המתנהל נגד ראש העירייה שמעון גפסו ונגד ממלא מקומו בעבר עדי ברקו. היו שציפו לראות כיצד יגיב גופמן, בתקופה הרלוונטית ממתנגדי גפסו, והיום אחד האנשים המקורבים אליו. במהלך העדות שקל עורך הדין של התביעה, רז וולטר, להכריז על גופמן כעד עוין, בעקבות השינוי במעמדו והחשש לכאורה כי ישנה את גרסתו. השופט עודד גרשון ביקש מעו"ד וולטר לשקול היטב את הדברים, והאחרון החליט לא לבקש להכריז על גופמן כעד עוין.

גופמן אמר לידיעות הגליל כי הוא מנוע להתייחס לדברים, אבל ביקש להדגיש: "אמרתי לבית המשפט שאני מאשר כל דבר שאמרתי ביאח"ה ומאשר להם להשתמש בו. נכון שאמרו שהיום אני סגן, ואולי לא אוכל להגיד דברים שאמרתי בעבר, אבל הבהרתי להם שאני עומד מאחורי כל מילה שאמרתי במשטרה".

שמעון גפסו מניח תפילין (צילום: עצמי)
הגיע עם פמליה. גפסו (צילום: עצמי)

יצוין כי בעוד גפסו הגיע לבית המשפט עם משלחת מורחבת, שכללה בין היתר את בנו, גיסו, נהגו ותומכים נוספים, גופמן הגיע לבדו, כמו גם הנתבע מספר שתיים עדי ברקו. המשפט יתחדש ביום שני הקרוב.

 

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *