יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / אמי הגנרלית

אמי הגנרלית

ארבעה מששת ילדיהם של רותי ודוד שטיינברג מנצרת עילית מגויסים במבצע "עמוד ענן". רועי, נדב ואודי משרתים בתפקידי לחימה בשרות צבאי סדיר. הבן הרביעי דניאל קיבל צו 8 ביום שישי והצטרף לשלושת אחיו. "אי אפשר לתאר במילים כמה זה קשה", סיפרה השבוע האם המודאגת רותי שטיינברג. "אני לא ישנה בלילות. נמצאת כל הזמן בפייסבוק, מחפשת כל מילה שהם שולחים. אני כל הזמן מחזקת אותם ומתפללת שיחזרו בשלום יחד עם כל חיילי צה"ל", אומרת האם המודאגת.

ארבעת האחים מוצבים בתפקידי לחימה. רועי משרת ביחידת כפיר, נדב בחטיבה 7 בשריון ואודי בחטיבת גבעתי בתפקיד חובש קרבי. האח הרביעי דניאל סיים אף הוא שירות בגבעתי וממשיך לשרת בחטיבה במילואים. "דניאל קיבל צו שמונה ביום שישי ולא חשב פעמיים. למרות שהוא עסוק כעת בהקמת עסק חדש, הוא לבש את המדים ויצא בריצה לשרת את המולדת. ככה חינכתי אותם, לאהוב את המולדת, לשרת אותה".

 הכתבה המלאה ביום שישי בידיעות הגליל 

ארבעה חיילים
ארבעה לוחמים. רועי, נדב, אודי ודניאל (צילום: עצמי)

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *