בית / עמקים / חדשות עמקים / אמי הגנרלית

אמי הגנרלית

ארבעה מששת ילדיהם של רותי ודוד שטיינברג מנצרת עילית מגויסים במבצע "עמוד ענן". רועי, נדב ואודי משרתים בתפקידי לחימה בשרות צבאי סדיר. הבן הרביעי דניאל קיבל צו 8 ביום שישי והצטרף לשלושת אחיו. "אי אפשר לתאר במילים כמה זה קשה", סיפרה השבוע האם המודאגת רותי שטיינברג. "אני לא ישנה בלילות. נמצאת כל הזמן בפייסבוק, מחפשת כל מילה שהם שולחים. אני כל הזמן מחזקת אותם ומתפללת שיחזרו בשלום יחד עם כל חיילי צה"ל", אומרת האם המודאגת.

ארבעת האחים מוצבים בתפקידי לחימה. רועי משרת ביחידת כפיר, נדב בחטיבה 7 בשריון ואודי בחטיבת גבעתי בתפקיד חובש קרבי. האח הרביעי דניאל סיים אף הוא שירות בגבעתי וממשיך לשרת בחטיבה במילואים. "דניאל קיבל צו שמונה ביום שישי ולא חשב פעמיים. למרות שהוא עסוק כעת בהקמת עסק חדש, הוא לבש את המדים ויצא בריצה לשרת את המולדת. ככה חינכתי אותם, לאהוב את המולדת, לשרת אותה".

 הכתבה המלאה ביום שישי בידיעות הגליל 

ארבעה חיילים
ארבעה לוחמים. רועי, נדב, אודי ודניאל (צילום: עצמי)

בדוק גם

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *