בית / עמקים / חדשות עמקים / אישום: אם מהצפון הרעיבה את ביתה

אישום: אם מהצפון הרעיבה את ביתה

פרקליטות מחוז הצפון הגישה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד אם בת 35 תושבת האזור בגין התעללות בקטין או בחסר ישע, תקיפת קטין או חסר ישע והזנחת ילדים. על פי עובדות כתב האישום לאורך מספר שנים, החל מהיותה של הילדה בגיל הגן, ועד למועד הגשת כתב אישום זה, נהגה הנאשמת באופן תדיר להכות את הילדה בשל דברים של מה בכך, או ללא סיבה כלל ולגרום לה חבלות.

כמו כן נהגה האם להטיח בילדה קללות, עלבונות והאשמות הגורמות פגיעה רגשית כגון לשאול אותה: "למה נולדת?" להאשימה במריבות בין הנאשמת לבין בעלה, אביה של הילדה. בנוסף על כך, נהגה הנאשמת למנוע מן הילדה מזון, כאשר היא אסרה עליה לאכול החל מן השעה 17:30 בערב, בטענה כי הדבר יגרום לה להשמין, כך שבפועל, לא אכלה הילדה דבר מלאחר ארוחת הצהריים ועד לכתה לישון מדי יום. כתוצאה מכך סבלה הילדה דרך קבע מרעב עד כדי כאבי בטן. בנוסף נהגה האם לאיים על בתה, כי אם תספר על המכות והפגיעות בה, תהרוג אותה, או שלא תהיה לה אמא והיא ואחיה הפעוט יחיו במשפחות נפרדות. וכי אם היא נשאלת ממה נגרמו החבלות בגופה, תאמר כי נפלה או נשרטה על ידי חתול ולא תספר כי הנאשמת פוגעת בה.

הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשמת עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

בן שטרית וצוות בית הספר חוגגים קבלת הפרס

פרס החינוך הארצי לאורט פסגות בבית שאן

ראש העיר, רפי בן שטרית, שנכח בטקס גאה: "יישר כח למנהל אורי דויטש, למנהל חטיבת הביניים גולן עובדיה ולרכזת הפדגוגית כוכבה לזרוב ולצוות המורים שנותנים את הלב והנשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *