בית / עמקים / חדשות עמקים / איים לשחוט את אשתו כי העירה לו שהוא משאיר אותה לבדה

איים לשחוט את אשתו כי העירה לו שהוא משאיר אותה לבדה

תושב נצרת עילית, בן 40 הואשם בבית משפט השלום בנצרת, בהתעללות בנסיבות מחמירות באשתו ובאיומים לשחוט אותה בסכין. בכתב האישום נגדו, נטען כי לפני כחודש העירה לו אשתו על היעדרויותיו התכופות בשעות הערב והשארתה לבד עם בנם התינוק בן תשעת החודשים. התובעת מהפרקליטות, עו"ד ניר עמלי ציינה בכתב האישום כי הנאשם נשא את אשתו לפני שלוש שנים, ומהיום הראשון לנישואיהם הוא נוהג להכותה באגרופים, מושך אותה בשערות ראשה ובועט בגופה בכל עת שהיא מעירה לו הערות.

עוד ציינה הפרקליטה עמלי, כי בכל פעם שאשתו התלבשה על מנת לצאת לסידורים בעיר, היה הנאשם קורע מעליה את בגדיה. בית המשפט מינה לנאשם עורך דין מהסנגוריה הציבורית והוצא נגדו צו הרחקה עד תום ההליכים נגדו.

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *