בית / עמקים / חדשות עמקים / "זה הזמן להתחדשות! זה הזמן לתנופה! זה הזמן לצמיחה!"

"זה הזמן להתחדשות! זה הזמן לתנופה! זה הזמן לצמיחה!"

בכנס חגיגי בהשתתפות מעל 100 תושבים מכל ישובי עמק יזרעאל, שהתקיים  בישוב אחוזת ברק, השיק זיו ורהפטיג, המועמד לראשות המועצה האזורית עמק יזרעאל, את קמפיין הבחירות שלו. "אני מתרגש מהמגוון של האנשים המצטרפים למסע המשותף שלנו להוביל שינוי בעמק והגיעו לכאן הערב. אנשי קיבוצים, וחברים ממושבים, תושבי ההרחבות ותושבי ישובים קהילתיים. צעירים, בני הגיל השלישי ובני נוער. דתיים וחילוניים. כולם אומרים בקול רם וברור- אנחנו רוצים שינוי בעמק", אמר ורהפטיג בפתיחת הערב.

זיו ורהפטיג (צילום עצמי)
זיו ורהפטיג (צילום עצמי)

אחרי שנים רבות של הובלת פרויקטים משמעותיים ועתירי משאבים בשירות הצבאי וניסיון רב בתפקידים ציבוריים בעמק יזרעאל, החליט זיו ורהפטיג להתמודד בפעם השנייה על תפקיד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל ולקחת על עצמו את אתגר הובלת ההמועצה האזורית עמק יזרעאל.

ורהפטיג בן 49, נשוי להדס ואב לאורן, גל ושגיא. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן גוריון ותואר Bs.C. מהמכון הטכנולוגי בחולון (HIT). "החלטתי להתמודד כי יש לי הידע, הכלים, הניסיון והערכים להפוך את המציאות המשתנה להצלחה גדולה, כפי שעשיתי זאת בהצלחה בכל תפקידיי הקודמים. תמיד ידעתי לזהות מצבים של תקיעות. כדי להתמודד עם המצב גייסתי שותפים, הובלתי תהליך של למידה, הכנת תוכנית והובלה לביצוע, שהביאו לתוצאה שהייתה הטובה ביותר", אמר

עוד אמר ורהפטיג, " מערכת הבחירות הקרובה תכריע באיזו מועצה אנחנו רוצים לחיות. במועצה שמרנית, שרק שומרת על הקיים לעומת מועצה חדשנית ויצרתית שתוביל אותנו לחזית הקדמה בכל תחומי החיים. זה הזמן שלנו יחד להוביל את השינוי בעמק ולהפוך את העמק שלנו למקום, טוב יותר, מצליח יותר, פורח יותר. כי יש לנו עמק נהדר! זה הזמן להתחדשות!הצטרפו אלי ונוביל יחד את השינוי".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *