בית / עמקים / חדשות עמקים / והעיר מגדל העמק צהלה ושמחה

והעיר מגדל העמק צהלה ושמחה

משנכנס אדר במגדל העמק מרבין בשמחה: מאות תושבים ילדים ומבוגרים ציינו את חג הפורים בתהלוכות, מסיבות ובעיקר כיף גדול.

עדלאידע במגדל העמק
עדלאידע במגדל העמק

האירוע המרכזי שפתח את אירועי פורים היה בתהלוכת 'עדלאידע' ססגונית בהשתתפות כל תלמידי העיר שיגיעו לרחוב הראשי של העיר "דרך העמק" שבו התקיים כמדי שנה הפנינג צבעוני ומקפיץ.

משם המשיכו התלמידים והמורים מחופשים בשלל תחפושות לשני מוקדים כאשר תלמידי כיתות א'-ו' התאספו ב"אמפיתאטרון" העירוני שם המתינו להם דוכני איפור, ג'אגלינג, הפעלות לפורים והופעה של הזמרת עדי ביטי שהופסקה בגלל שבר ענן וגשם שהחל לרדת ולא אפשר את המשך ההופעה אולם כבר סוכם על הופעה חוזרת בקרוב.

תלמידי כיתות ז'-י"ב לעומת זאת צעדו ל"מתחם נוער" מיוחד שהוקם עבורם במתחם השוק העירוני שם נהנו בני הנוער מהופעות של הזמרים סבלימינל וספיר סבן וקינחו במסיבה עם DJ אביהו פלס.

במקביל התקיימו אירועי פורים נוספים במתנ"ס העירוני וכללו הפנינג פורים צבעוני הכולל מופע של הקומיקאית "צפצולה", "קריאת מגילה קהילתית", הרקדה עם להקת "סמבוסק" ודוכני הפעלה, מזון וממתקים. שבוע פורים ננעל ביום חמישי בהפנינג נוסף שכלל דוכני יצירה והפעלה, והצגת ילדים "דלת הקסמים".

בדוק גם

מנחם גנדל (צילום עצמי)

מנחם גנדל יעמוד בראש הרשימה הדתית בנצרת עילית

כך הוחלט בפורום הרבנים בנצרת עילית. בחירתו עשויה לדחוק החוצה את חבר המועצה המכהן, איציק פינטו, שציפה להיות במקום הראשון

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

פלוט מככב במערכות הבחירות של …הרשויות השכנות

במגדל העמק, בטבריה, בעפולה ואפילו במועצה האזורית גלבוע משתמשים בסיפור ההצלחה של ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט בתעמולת הבחירות שלהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *