בית / עמקים / נצרת עילית / השוטרים הפתיעו את הקשיש והחזירו לו את טלפון הנייד שנגנב ממנו לפני מספר חודשים

השוטרים הפתיעו את הקשיש והחזירו לו את טלפון הנייד שנגנב ממנו לפני מספר חודשים

תושב נצרת עילית,  בן 88, שישב לתומו על ספסל ציבורי ועיין בעיתון, גילה להפתעתו כי המכשיר הסלולארי שלו נעלם. הוא מיהר להגיש תלונה  במשטרת נצרת עילית, בעקבות התלונה נפתחה חקירה,  בוצעו מספר פעולות חקירה שהובילו לקצה חוט ולאיתור החשוד, בחודש נובמבר עוכב לחקירה חשוד תושב נצרת עילית בן 18 שהחזיק בטלפון ששייך לקשיש.

החוקרים משיבים לקשיש את האבדה (צילום דוברות המשטרה)
החוקרים משיבים לקשיש את האבדה (צילום דוברות המשטרה)

החשוד נחקר בחשד להחזקת הטלפון הגנוב, בסיום החקירה שוחרר בתנאים . לאחר שהסתיימו פעולות החקירה ונתקבל אישור הוחלט להחזיר את מכשיר הטלפון לאדוארד.

השבוע  הגיעו  החוקרת רס״ר יבגניה אברמוביץ   והשוטר רס״ב איגור בריאלובסקי,  שעסקו במלאכת החקירה, לביתו של הקשיש והפתיעו אותו כשבידם מכשיר הטלפון שלו שנגנב ממנו בחודש יולי .

אדוארד הוא ניצול שואה  סיפר לשוטרים שהגיע לארץ ממניעים ציוניים,  בגיל 12 בעת שפרצה  מלחמת העולם השנייה הוא חי עם משפחתו בבלארוס  ויחד עם משפחתו ברח לרוסיה.

הוא שירת בצבא הרוסי  והגיע לדרגת רב סרן בחייל מודיעין,  בשנת 1991 הוא עלה לישראל  וכיום שמח להיות  בחיק בני המשפחה הנכדים והנינים. ניימן הנרגש הודה שוב ושוב לשוטרים שהחזירו לו את המכשיר.

בדוק גם

רס"ב ג'אנם כארם

בנצרת עילית מנהלים מלחמת חרמה נגד בריונים על הכביש

למרות שנרשמה ירידה של 5% במספר תאונות הדרכים במשטרה נחושים להמשיך בפעילות כנגד נהגים שמסכנים בנהיגתם את עוברי הדרך ובדגש על סיכון הולכי רגל

יובל יוסיפוביץ (צילום חגאג רחאל)

יובל יוסיפוביץ ביקש להשתחרר מהפועל נצרת עילית

עד שימצא קבוצה חדשה יהיה יוסיפוביץ חלק מהקבוצה. לנצרת עילית הצטרף השבוע המגן שי קונסטנטין מבני יהודה, שלא קיבל יותר מדי הזדמנויות בליגת העל וישחק על משבצת המגן הימני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *