יום שני , נובמבר 19 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל עפולה תדרוש פיצוי כספי מבית"ר ירושלים עבור אופיר חיים
אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)
אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)

הפועל עפולה תדרוש פיצוי כספי מבית"ר ירושלים עבור אופיר חיים

הפועל עפולה מתכוונת לדורש פיצוי כספי מבית"ר ירושלים, אם וכאשר תבקש לצרף את המאמן אופיר חיים, במקומו של גיא לוזון שעשוי לעזוב, בעקבות פתיחת העונה החלשה של בית"ר.

אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)
אופיר חיים (צילום חגאג רחאל)

יושב ראש הפועל עפולה, דני אסולין זימן לשיחה את המאמן, אופיר חיים, וביקש ממנו לשמוע האם קיבל הצעה מבית"ר ירושלים, כפי שפורסם בתקשורת. חיים אמר כי שמע גם הוא את השמועות וראה את הפרסומים, אולם לא קיבל כל פנייה מאף גורם. "אני אוהב את הפועל עפולה, טוב לי כאן ואני רוצה לסיים פה את העונה", אמר המאמן המוערך.

אסולין: "ביררתי אתו לגבי הפרסום, הוא אמר מה שאמר והחלטנו להמשיך הלאה. אני מבין שבית"ר ירושלים היא קידום משמעותי עבור כל מאמן, וכמו בעונה שעברה שחררנו את בני בן זקן לבית"ר ואת ראובן עטר לאשדוד, כך לא עמוד בדרכו של אופיר, אם וכאשר תבוא הצעה. לא נמנע מאיש להתקדם".

בדוק גם

מרים פיירברג איכר צילום פרטי

התנועה לאיכות השלטון פנתה למנדלבליט: קבל החלטה האם להעמיד את פיירברג לדין

"מעבר לפגיעה החמורה בציבור, הנגרמת מכך שראש העיר מצויה תחת חקירה ותחת "איום" הגשת כתב אישום, הימשכות ההליכים מהווה גם עינוי דין של ממש כלפי הגב' פיירברג, שבמשך תקופה ארוכה נמצאת באי וודאות וללא שעניינה מגיע לידי מיצוי, בהחלטה על סגירת התיק או בהחלטה על העמדתה לדין", נכתב במכתב שהפיצה היום התנועה לאיכות השלטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *