בית / עמקים / ספורט עמקים / "הפועל עפולה לא במשבר"

"הפועל עפולה לא במשבר"

"אנחנו לא במשבר ואפילו לא במצב דומה למשבר", אומר כוכב הפועל עפולה, יובל שאוט, לאחר הפסד הבית של קבוצתו לכפר סבא. לדברי שאוט: "אנחנו משחקים טוב ומפסידים. זה משגע אותי. יש קבוצה חזקה וטובה בהפועל עפולה ואני מאמין שאם נמשיך לשחק ולהגיע לכל משחק עם תשוקה ואנרגיות כמו במשחקים האחרונים, אין לי ספק שגם הניצחונות יגיעו".

יובל שאוט. צילום: כפיר בזק
יובל שאוט. צילום: כפיר בזק

שחקן הבית הבכיר, נתנאל גולדמן: "אנחנו משחקים טוב אבל מפסידים כי אנחנו לא כובשים שערים, בלי לכבוש שערים אי אפשר לנצח. אני לא חושב שהבעיה היא רק בהתקפה, כי גם שחקני ההגנה יכולים וצריכים לכבוש".

ביום שישי יוצאת הפועל עפולה למשחק חוץ נגד הפועל מרמורק, לעפולה 7 נקודות, למרמורק נקודה פחות ובעפולה מבינים את משמעותו של הפסד נוסף. "חייבים לנצח את מרמורק", אמרו השבוע בעפולה.

 

 

בדוק גם

לידור כהן (צילום חגאג רחאל)

לידור כהן מתלבט בין מגדל העמק לבני זלפה

ללידור כהן יש הבנות עם הפועל מגדל העמק לגבי העונה הבאה, אבל אין לו כל חוזה חתום. "עם כל האהבה שיש לו להפועל מגדל העמק, הוא מתלבט כי בזלפה מדובר בסכומים שיכולים לסדר אותו משמעותית", אומר מקורב לשחקן, שבימים הקרובים יצטרך להחליט בנוגע לעתידו.

תדריך פיקוד העורף (צילום: דוברות)

הבוקר: ניסוי התרעה של פיקוד העורף בגלבוע ובעמק יזרעאל

במסגרת התרגיל תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון. בשעה 10:05 כחלק מניסוי ההתרעה, תשמע אזעקה עולה ויורדת במספר יישובים, ביניהם גלבוע ועמק יזרעאל. במידה ותופעל אזעקת אמת תישמע אזעקה נוספת לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *