בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל נצרת עילית תיפרד מאלי מלדסי, גיל סבו וגדי שר

הפועל נצרת עילית תיפרד מאלי מלדסי, גיל סבו וגדי שר

לאחר הפסקה קלה, חוזרת הפועל נצרת עילית לנוהל חלוקת תשורות לשחקני עבר, ששירתו את המועדון בהצלחה. לפני המשחק נגד מכבי הרצליה, ביום שני 26 בפברואר, יתקיים טקס חגיגי במעמד ראש העיר, רונן פלוט, לשלושה שחקני עבר: אלי מלדסי, גדי שר וגיל סבו.

אלי מלדסי
אלי מלדסי

אלי מלדסי שימש כקפטן בתקופה שאחרי הימים היפים של הליגה הארצית והוביל את הקבוצה במשך כעשור. היה שחקן הנוער היחיד שהשתלב בקבוצה הבוגרת בעונה הראשונה בליגה הארצית, בשנת 1980, כשהקבוצה הודרכה על ידי אורי ויינברג. שיחק כבלם והנהיג את הקבוצה מאחורה.

גיל סבו
גיל סבו

גם המגן השמאלי גדי שר החל את הקריירה שלו בליגה הארצית ושיחק בקבוצה במשך כעשור. שר זכור כמגן בעל כושר גופני בלתי נלאה, שעולה ויורד והאוויר אף פעם לא אוזל מריאותיו.

גדי שר

השלישי בחבורה הוא הבלם גיל סבו, שאת רוב הקריירה שלו שעה בהפועל פתח תקווה בליגה הבכירה, אולם הספיק לתרום חמש עונות גם להפועל נצרת עילית. בתקופת השיא שלו היה חבר קבוע בסגל נבחרת העתודה של ישראל.

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם: "זוהי מסורת שהתחלנו בה השנה, בלי עבר אין עתיד לכן אני רואה בטקסים הללו שחיבות עליונה, תודה לראש העיר שמקפיד לכבד את המעמד בכל טקס, תודה לשחקנים ששירתו את המועדון בעבר".

בדוק גם

אביב אסור בפעולה במטע של בטחיש בגולן (צילום יצחק סולומון)

חיסל את המטע

אביב אסור, מורה לחינוך גופני באורט אלון בנצרת עילית והילדים, קטפו דובדבנים ברמת הגולן וחיסלו לבטחיש מבוקעתא את המטע...

מלכת היופי ניקול רזניקוב (צילום עצמי)

המלכה כבשה את פריס

קבלו פצצה: מלכת היופי של ישראל לשנת 2018, הלא היא ניקול רזניקוב מעפולה, מאסה בחופשות באילת והלכה בגדול על חופשה רומנטית עם בן הזוג בפריז. היה מדהים.

תגובה אחת

  1. אליעזר ידלובקר

    ומה עם שלמה אדלר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *