יום שני , נובמבר 19 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / המשימה: חילוץ טלפון נייד שנפל לתוך תעלת הביוב
אסף פרץ ועובדי הפיקוח (צילום עצמי)
אסף פרץ ועובדי הפיקוח (צילום עצמי)

המשימה: חילוץ טלפון נייד שנפל לתוך תעלת הביוב

חילוץ טלפון נייד מתוך תעלת ביוב זה אולי לא חלק ממשימות התפקיד של פקחי השיטור העירוני, אבל הם לא יכלו לעמוד מול עיניו הדומעות של ילד קטן אסף פרץ שהפיל את המכשיר לתוך תעלת ביוב ועמד חסר אונים. אנשי השיטור בעיריית נצרת עילית צליל בראזני, סנדרין סבן ודניאל אומנסקי, לא חשבו פעמיים ונחלצו להסיר את לוחית הברזל שמכסה את תעלת הביוב על מנת לחלץ את המכשיר מתוכה.

אסף פרץ ועובדי הפיקוח (צילום עצמי)
אסף פרץ ועובדי הפיקוח (צילום עצמי)

"המכשיר חולץ בשלום ומה שהכי חשוב הילד המקסים אופיר חזר לחייך", סיפר מנהל השיטור שמעון ג'נו וציין כי בתקופת הקיץ השיטור יתגבר כוחות באזורי הבילוי של הילדים והנוער ובמגרשי הספורט: "אנו ערוכים גם לקריאות לא שגרתיות מעין אלו וככל שהדבר יתאפשר נסייע", אמר ג'נו .

ראש העיר רונן פלוט אמר בתגובה כי למרות שחילוץ מכשיר ניידת לא נמצא בהגדרת תפקיד השיטור העירוני הוא מוצא לנכון לשבח את פעילותם. "זה בדיוק מה שאני מצפה מהם במילים להיות לעזר לכל תושב, להטות אוזן קשבת   ולעשות מעבר למה שחייבים", סיכם.

בדוק גם

מרים פיירברג איכר צילום פרטי

התנועה לאיכות השלטון פנתה למנדלבליט: קבל החלטה האם להעמיד את פיירברג לדין

"מעבר לפגיעה החמורה בציבור, הנגרמת מכך שראש העיר מצויה תחת חקירה ותחת "איום" הגשת כתב אישום, הימשכות ההליכים מהווה גם עינוי דין של ממש כלפי הגב' פיירברג, שבמשך תקופה ארוכה נמצאת באי וודאות וללא שעניינה מגיע לידי מיצוי, בהחלטה על סגירת התיק או בהחלטה על העמדתה לדין", נכתב במכתב שהפיצה היום התנועה לאיכות השלטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *