בית / עמקים / חדשות עמקים / סמים בשווי 600 אלף דולר נתפסו בצפון

סמים בשווי 600 אלף דולר נתפסו בצפון

יחידת הגבולות (יג"ל) של מחוז צפון הצליחה למנוע  (שבת) הברחה גדולה מאד של סמים מלבנון לשטח ישראל.

בפעילות ממושכת של יחידת יג"ל/ ימ"ר צפון, נעצר הלילה בגבול הצפון, בכפר רג'אר תושב הכפר בן 18 במהלך הברחת סמים, לאחר שהועברה אליו כמות גדולה מאד של חמור החשוד כסם מסוג הירואין וקוקאין.

בלשי היג"ל בפיקודו של רב פקד אבישי מועלם ומפקד ימ"ר צפון ניצב משנה מיכאל שפשק, ביצעו פעילות סמויה ואינטנסיבית במהלך החודש האחרון, שכבו במארבים לאורך גבול הלבנון תוך כדי סיכון רב, והלילה פעילות זאת נשאה פרי.

הסמים שנתפסו הבוקר
הסמים שנתפסו הבוקר (צילום: דוברות מחוז צפון)

החשוד, ניצפה בסמוך לגדר הגבול זורק כסף לעברו השני של הגבול ולאחר מכן הושלכו לעברו בחזרה מספר חבילות אשר בהמשך התגלו כחומר  החשוד כסם מסוכן. החשוד נעצר וברשותו נתפסו חמישה 5 ק"ג סם מסוג הרואין ועוד שני 2 ק"ג חומר החשוד כסם מסוג קוקאין, שווי הסמים שנתפסו מוערכים  ביותר מ- 600 אלף דולר.

ניצב רוני עטיה
לחימה נחושה. ניצב רוני עטיה (צילום: דוברות מחוז צפון)

מפקד מחוז צפון ניצב רוני עטיה אמר:"עבודה שיטתית וחקירה סמויה ומוצלחת של יג"ל- ימ"ר צפון, סיכלה הפצת כמויות גדולות של סם בתחום מדינת ישראל. אנו נפעל במלוא העוצמה ועם כל הכוחות והאמצעים העומדים לרשותנו. מדיניות זאת עוסקת גם בהגברת כושר ההרתעה של המשטרה, לחימה נחושה ופעילות ממוקדת המגדילה את סיכויי העבריין להיתפס"

 מפקד ימ"ר צפון נצ"מ מיכאל שפשק אמר:"אנו פועלים בנחישות על מנת לצמצם באופן ניכר את הברחות הסמים בגבולות כאשר הפעילות היא גם במישור המודיעיני וגם במישור המבצעי. המטרה שלנו היא לתפוס את הסמים עוד בטרם יגיעו לידי סוחרי הסמים המקומיים.

 החשוד יובא הערב, לאחר צאת השבת לבית משפט השלום בנצרת להארכת מעצרו.

 

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *